Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Piráti z Karibiku – Kai Meyer

30. července 2008 v 17:59 | AngEl |  ►#_Knížky
Když pobřežím Karibiku otřese magické zemětřesení, začnou se v pirátských přístavech rodit děti, které mají neobvyklý talent - dokážou chodit po vodě. Po čtrnácti letech jsou pirátka Jolly a chlapec Munk poslední živí lidé s touto vlastností. Oba chodce po vlnách však čeká těžký osud - v Atlantiku se rozpoutal obrovský vír, který je branou do temného podsvětí a síly zla ohrožují celý svět!

Autor knih pro mládež Kai Meyer napsal strhující trilogii, v níž spojuje dobrodružný svět karibských pirátů a svět magie.
Jolly a její přítel Munk studují magii mušlí v korálovém městě zvaném Aelenium, kde žijí i jejich přátelé. Musí se připravit na boj s obřím vírem. Jolly se však velmi stýská po pirátském životě a po kapitánu Bannonovi, který jí byl otcem i přítelem. Rozhoduje se, zda má pomoci místním obyvatelům dostat nebezpečný podvodní vír pod kontrolu, nebo raději hledat Bannona, jehož nesmírně postrádá.
Jolly se spolu s Munkem vydává na osamělou cestu na mořské dno, přímo k srdci obřího víru. Je to jediná možnost, jak zachránit nejen plovoucí město Aelenium, jehož obyvatelé do jejich mise vkládají veškeré naděje, ale vlastně i celý svět. Může se však Jolly opravdu spolehnout na svého starého přítele, který se v poslední době tolik změnil? Nepřipraví Munka magie mušlí nakonec o rozum?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«