Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

sangvinik

3. srpna 2008 v 22:00 |  povahy
  • stabilní extrovert
  • společenský, přístupný, činorodý, veselý, bezstarostný, živě reagující, nenucený, čilý, hovorný a optimista
  • Názorově a emočně je však nestálý, prožívá povrchně a krátce

zápory ...
Pouští se do mnoha věcí, které pak nemůže dotáhnout do konce. Nedokáže pochopit, že může mít nějaké zásadní povahové vady. Příliš mluví, je rozvláčný a často a rád přehání. Přitom je málo vnímavý k ostatním, zaobírá se především sám sebou, je sebestředný. Neumí naslouchat a ani nemá zájem, proto si také nepamatuje přesně jména. Jako přítel je nestálý a zapomnětlivý, jelikož přátel má až příliš mnoho. Skáče lidem do řeči a často mluví a odpovídá za ostatní. Na termíny u práce si příliš nepotrpí, střídá často zaměstnání. Prožívá povrchně a krátce, což znamená, že nepříjemné věci ho příliš nezasáhnou, zároveň ho však příjemné nijak nepotěší. Navenek se umí radovat, i smutnit ale uvnitř ho to doopravdy příliš nerozhodí. Často mění své postoje a názory.

klady ...
Sangvinik má rád společnost. Je citový a okázalý, dokáže vše přeměnit v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět. Je vždy vstřícný a optimistický. Již od dětství bývá zvědavý a veselý, dokáže si hrát se vším, co je při ruce, miluje přítomnost ostatních. Nemusí mít více talentu než ostatní, ale zřejmě si užívá více zábavy a legrace. Jeho charisma a překypující osobnost k němu neustále přitahuje lidi. Zatímco ostatní povahy pouze mluví, sangvinik vypráví příběhy. Rád je středem pozornosti a díky svému vypravěčskému talentu je duší společnosti. Dobře si pamatuje barvy, na rozdíl například od jmen a jiných faktů. Je pro něj přirozený fyzický kontakt s ostatními lidmi, doteky, objetí, hlazení. Má vrozený smysl pro dramatičnost a může být vynikajícím hercem. Sangvinik má naivní povahu a i v dospělosti si zachovává dětskou prostotu. Je citový, otevřený a bezprostřední, překypuje optimismem a nadšením téměř nad vším. Odjakživa chce vše vědět a tajemství u něho vyvolává šílenství. Sdělená tajemství také rád vyzrazuje. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, příliš však nedomýšlí důsledky své ochoty. Je tvůrčí a neustále tvoří nové a nové vzrušující nápady. Inspiruje a přitahuje ostatní svou vlastní energií a nadšením. Umí začít hovor s každým, kdo je poblíž a hned se stane vaším přítelem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«