Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

This ungly world .. lovely too ..

3. května 2009 v 21:01 | AngEl |  Ze života mého ..Všichni berou ohled na čas, jen čas na nikoho ..

je to už skoro rok .. jak ten čas letí .. neuvěřitelné ..

je to už rok, co píšu ten svůj příběh .. Prokletí Daru .. k dnešnímu dni začínám psát poslední kapitolu první části .. pak ještě epilog .. a huráá na druhou část .. když se nad tím zamyslím, tak se v něm až moc ukazují moje nálady a pocity .. můj život .. asi to tak má být .. čte ho pár lidí .. lidi, kvůli kterejm se to snažím dopsat .. jinak už bych s tím byla sekla tak před půl rokem .. ale zase .. mam možnost beztrestně zdrhat z tohohle světa .. =O) .. a sníít ..

Je nádherné vědět, že alespoň v království myšlenek jste bez pout, že máte právo zkoumat všechny výšiny a hlubiny, že v žádné ze všech rozsáhlých prostor myšlení neexistují zdi ani ploty, žádná zakázaná místa ani žádné posvátné kouty.


je to už téměř rok, co nám skončily taneční .. byla to nádhera .. a hezky se na to vzpomíná ..

Neplač, protože to skončilo, buď ráda, že se to stalo.


je to už rok, co byla kámoška v nemocnici .. snad už je všechno pryč .. doufám .. tohle si už nechci opakovat .. jenou mi to stačelo .. a jí snad taky .. ae co ostatním ..?!

Některé události v nás zanechávají velké jizvy a přece by byla velká škoda život vzdát


je to už skoro rok, co jsme vypadla z týhle školy .. jak já jsem ráda ..!! z toho co slýchávám, se to tu v poslední době docela zbláznilo .. zlatej gympl ..!! =O)

Kdo chce být šťastný musí se naučit zapomínat.

a na gymplu už jen tři roky .. hrozný .. a co se týče lidí .. asi se začínají vybarvovat .. že mě to vůbec překvapuje .. jsem asi moc naivní .. =O(

Závist je skrytý obdiv.

a pořád jsem snílek .. snílek a blázínek, jež ze svých nesplněných snů pak dostává depky .. =O( .. smutný osud kdysi tak veselého optimisty .. ale mým osudem asi bude navždy jen snít ..
"myslíš si že, láska čeká na každého?"
"nejspíš ano, i když já si to nemyslím .."
ten kdo se ptal je už šťastně zamilovaný .. a jáá ..??

Nejbolestnější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít...


má pár svělých kámošů .. aspoň že to .. jsou super .. a máám je mooc ráda .. =o* ..
ale .. (jsem neuvěřitelně nevděčná, já vím ..)

Přátelství se může udržovat i mezi lidmi různého pohlaví, a to vší hrubosti prosté. Nicméně žena v muži vidí vždy muže a naopak, muž v ženě ženu. Tento poměr není ani láskou, ani čistým přátelstvím. Tvoří jistý druh vztahu sám pro sebe.


 


Komentáře

1 katka93 katka93 | 11. května 2009 v 22:28 | Reagovat

Teri-oli, olívie, terezie...toe nase terka;) známe se od září..ae netušila sem jak moc citlivá osubka si:) ..a neboj dyt tema trema rokama to prece nemusí skoncit:)

2 AngEl – správce AngEl – správce | 16. května 2009 v 19:59 | Reagovat

oou .. děk kačí .. =o* a taky doufám, že neskončí .. byla by to škoda, řekla bych ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«