Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Twilight mánie

5. června 2009 v 19:19 | AngEl |  Cogito, ergo sum
Ani nevím, co mě vede k tomu, abych tohle napsala .. řekla bych že, když si to teda vůbec někdo přečte, tak si to vyslouží nespočet kritických komentářů .. ale tak už to bývá ..

Twilight mánie .. tak bych to nazvala .. čtou to všichni .. chtějí to vidět všichni .. a já to nechápu .. už zase jdu proti proudu .. celá já .. =O)


tak kde začít ..
je to tak asi půl roku, co jsem v knihkupectví (ano, to bylo ještě v té době, kdy jsem tam chodila dost často) viděla snad že první díl, tedy Stmívání .. hmm o upírech, říkala jsem si .. to by mohlo být zajímavé .. když jsem ale zjistila, že se plánují ještě další dva díly, vzdala jsem to .. o několik měsíců později mi kámoška nabízela, že mi stmívaní půjčí, abych si ho přečetla a ona by ho pak mohla se mnou konzultovat .. souhlasila jsem .. v té době se to začínalo rozmáhat i ve třídě .. a tak jsem začala číst ..
je celkem možné, že se mi to zprvu líbilo .. možné, ale nepravděpodobné řekla bych .. snad jsem nebyla ještě ani v půlce knížka, když mě to přestalo bavit .. jedinou motivací byl kámoš, který to četla zároven se mnou .. měla jsem od něj doporočení, abych to vydržela do 17. kapitoly, že tam už to je zajímavý .. ale do 17. !! abych to zkrátila, stmívání jsem dočetla .. pár týdnů jsem byla přesvědčená, že si přečtu všechny díly, ale když jsem zjistila, že druhý je pro mě z převážné části stejně nudný, vzdala jsem to .. prostě konec ..

ano .. film jsem viděla a shledávám ho mnohem mnohem lepším než je knížka .. a celkem se těším i na New Moon, protože narozdíl od převážný většiny lidí nebudu mít ani páru, o čem to má být ..


když jsem jiný kámošce-celkem s úsměvem- oznamovala, že jsem vzdala čtení Twilight ságy, dodala jsem, že pro mě ta podstatná část by se dala shrnout asi tak do jedný knížky .. abyste si nemysleli .. já četla fantasy knížky, taže to vážněě neí tím, že pro mě tenhle žánr není, ale je na tom asi něco špatně .. nedovedu říct co ..

asi mě hodně lidí nepochopí .. ani se jim nedivím ..

je to všude okolo .. všude se o tom mluví .. Stmívání .. Nový měsíc .. Zatmění .. Rozbřesk .. podle mě knížky o ničem .. možná jsem hloupá tupá nána .. možná .. ale spíš ne .. načetla jsem toho celkem dost .. a vím, že tam něco docela chybí a něčeho je až moc .. a vím, co to přesně je .. dobrodružství a láska .. dvě klíčový slova ..

řekla bych, že to že tam jsou nějací upíři a vlkodlaci, je jen ubohý pozadí k jinak naprosto normálnímu dívčímu románku o normální, silně nešikovné holce a naprosto dokonalému klukovi .. a všechno se dá předpokládat .. všechny knížky i romantický filmy jsou tak odporně předvídatelný až hrůza .. tak to prostě je .. 


Komentáře

1 Ivushka Ivushka | 5. června 2009 v 19:25 | Reagovat

V jediným s tebou souhlasím, že je to příběh o obyčejný a nešikovný holce a o báječným klukovi. A že to ostatní je jenom pozadí...
V tom ostatním už s tebou ale stejnej názor nemám...:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«