Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Velké jarní taneční 2008

2. září 2009 v 18:17 | AngEl |  Ze života mého ..

to všechno už je pro mě tak dávno .. zaváté pískem času, i když vítr nestihl učinit velké škody, vzpomínky už tolik nehřejí jako kdysi .. přesně 15. 3. 2008 nám začali taneční .. jako skvělé zakončení devítky ..
snad ani na minutu jsem nepochybovala, že budu do tanečních chodit .. chtěla jsem tam a moc .. i když jsem před každou hodinou byla nervózní .. ale za to všechno to stálo ..
dívky v šatech na jedné straně, kluci v oblecích na straně druhé .. neobvyklý pocit .. krásné prostředí .. skvělé místo na poznání nových, budoucích spolužáků ..
asi se to nedá přesně slovy popsat .. kdo nezažil, nepochopí, neuvěří ..
30. 3. jsme měli první prodlouženou .. poslední lekce, které se zúčastnila i moje kámoška, která pak následující asi dva měsíce strávila v nemocnici .. ale to je jiné smutné vyprávění .. krásné plesové šaty a možnost předvést rodičům, jak jsme šikovní ..
naše taneční neobsahovali žádné stolování nebo něco podobného .. my máme disco hodinu .. ta byla 19. 4.; tu sobotu před přijímačkama .. je pár věcí, které mi tu hezkou vzpomínku na tento den ničí: jedna se dá opomenout a brát ji s úsměvem .. tu další už ne .. na cestě domů - měli jsme totiž vyjednaný autobus tam i zpět - zmlátili mého kámoše .. jo to nebylo pěkný .. ale stalo se ..
devátá lekce byla opět prodlouženou .. všechny ty vzpomínky se mi slévají do několika obrazů a pocitů, takže ji neumím pořádně vylíčit, ale určitě se mi líbila ..
a 23. 5. 2008 byl náš velký den .. závěrečná lekce tanečních .. Věneček .. tak se tomu tady a možná i všude říká .. slavnostní nástup s písničkami jako byli třeba Teď královnou jsem já nebo Greensleeves .. a překrásná básnička pronesená paní mistrovou ..
Do jarního slunce
mhouříš oči.
Včera za ruku tě drželi.
Je ti patnáct,
svět se s tebou točí.
Dnes ti řekli,
že jsi dospělý.
je to jen úryvek, ale vážně byla krásná .. a pak poslední tancování až kdesi do jedné do rána .. bylo to skvělé .. dámská "kapesníčková" volenka .. a pánská "květinová" ..
ale květinky uschnou .. a vzpomínky vyblednou ..
mě na to zbyly právě těch několik vzpomínek, uschlé růžičky od mých spolužáků, krásný přívěšek na krk, plyšák a krabička plná papírků, stužek, poznámek a látkových kytiček .. krabičku kterou čas od času otevřu, abych zavzpomínala .. abych zavzpomínala na jinak smutný konec mého života na základce ..

asi takhle jsme vypadaly .. bílé princezny .. princeznami aspoň jednou v životě .. mě tu nenajdete, ale pokud se podíváte na tu holčinu úplně vpravo, tak to je moje spolužačka z GyTu ..


to co mám na dlani, je několik kapesníčků, které jsme špendlily klukům na oblek .. ani nevím kolik byl největší počet kapesníčků, ale pomatuju se kdo to vyhrál .. a která holka dostala nejvíce kytiček ..


a podle mě nejhezčí fotka z věnečku .. je zice mázlá, ale mě se líbí .. aspoň je vidět, že jsme se hýbali .. vepředu tam jsem já se svým kámošem .. myslím, že jsme tancovali tango .. on ho měl nejraději a mě nikdy nešlo .. =O)»copyright by AngEl«
odkazy
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«