Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Kůl v plotě ..

12. října 2009 v 18:07 | AngEl |  Ze života mého ..
.. a i ten má okolo sebe navždycky víc jiných kůlů, než já lidí. Mám okolo sebe spoustu lidí, to je sice pravda, a s valnou většinou se bavím úplně normálně, ale .. v převážné většině to jsou pouze spolužáci. Nic víc.

Posledních pár let jsem byla zvyklá na naši partičku kamarádů, tak po různu promíchanou ještě o
několika málo lidmi ve třídě. Nebyli jsme příliš oblíbení; nebyli a někteří z nás stále nejsou. Byli jsme jiní. Trošku víc jsme se smáli, trošku víc jsme byli šílení. Možná je pravda, že střední nás všechny změnila.
První ročník byl v pohodě. Středy a čtvrtky jsem trávila s kámošem a všechno mi vyhovovalo a přišlo fajn. A letos? S kámošema bych se mohla vídat každé pondělí a středu, ale už po dvakrát jsem se jim snažila úmyslně vyhnout. Nemám na ně náladu; něco mě sžírá.
Už takhle klempíruju přes měsíc. Mám všech a všeho dost. Naše dokonalá partička se postupně rozpadá. H. a H. jsou na škole, kde jim je spousta lidí rovna a je jim chováním a myšlením podobná; L. ani nevím, ale má spoustu kámošů z diskoték. A diskotéky je asi důvod, proč jí teď nechápu. Žijeme už každá v jiném světě. Připadalo mi, že ji nemůžu vystát, a nevěděla jsem, proč. Mysela jsem si, že je to neším odlišným názorem na trávení pátečních a sobotních nocí, ale to to asi nebylo. Pochopila jsem, že mi vadí, když mě schazuje kvůli tomu, že se učím do školy. Přijde mi to nepochopitelný. To ona mi vžydcky připadala jako člověk, který se neustále učí a šprtí a teď mnou kvůli tomu pohrdá. A pak je mi schopná říct, že jejími známkami jsou 3/4, 4, 5. Jenže já tyhle známky nechci mít a budu pro to něco dělat, i kdyby jsme spolu už neměli promluvit. I kdybych už neměla s nikým z nich nikdy promluvit.
Snad všichni u nás ve třídě mají nějakého kámoše, za kterým můžou o přestávce jít a bavit se s
ním o čemkoliv. Taky můžu jít za holkama, taky o nich říkám, že to jsou moje kámošky, ale není to ono. Prostě jsem sama. Naprosto. Kdysi mi někdo napsal, když jsem si mu stěžovala, že si připadám jako pátý kolo u vozu, že pátý kolo je ta nejdůležitější rezerva. Tenkrát jsem to brala pozitivně. Jenže je to jen rezerva. Třeba taky nikdy nevyužitá ..
Jsem uzavřená do sebe i se svými problémy. Nerudná a nešťastná. Není nikdo, kdo by mi z toho pomohl. Kamarádům ze základky se vyhýbám, protože se obávám, že by semi jen přihoršilo; oni mě ani neschání. Ráno chodím do školy sama; vždycky jsem chodila. mám občas pocit, že by jim bylo beze mě líp. S nikým si nerozumím.
Se spoustou lidí mám podobné vlastnosti nebo zájmy, jsme více či méně stjení, a přesto si mě nikdo z nich nevšimne. Proč? Co je na mně špatného? Může mi to někdo vysvětlit? Já už se nechci trápit, už je toho moc.
P.S.: Dneska by byl docela dobrý den. S nadhledem jsem vzala, že jsem jela do školy sama, přestože v busu byli kámoši. V pohodě .. že já pitomá si mohla myslet, že L. dá přednost mně, že si ke mně sedne, ale ona si sedla s kdovíjakým klukem. To je přece v pohodě .. ráno pršelo. A na chodík se už takhle ve třech stěží vejdeme, natož pak když máme deštníky. Tak jsem šla taktně za L. a H. Zase spustila o A., jak skončila v nemocnici a jak to bylo hrozný. Tiše jsem šla za nimi a myslela si svý. A Pak mě téměř nepozdravila. Sand Kdyby se H. neotočil a nepozdravil, odejde bez rozloučení. Ale v pohodě. Ve škle mi bývá vždycyk líp. A pak jsem po škole čekala s kámoškou na jejího tátu; já měla deštník a tak trošku jsem ho přidržovala nad ní. A vidím, že jde nějaký dědek /po té zkušenosti s ním ho už nemůžu nazvat slušně, jedině "zamindrákovaný debil"/, a tak jsem mu uhnula z cesty. A on najednou spustil: "Že bys uhla, krávo blbá?" Jsem docela zvyklá, když mi nadávají tady doma lidi, ale tohle se mě dotklo, a dost. A nálada opět klesla. A teď bych nejraději brečela. Já v téhle společnosti nechci žít ..!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«