Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Přezdívky

2. října 2009 v 19:41 | AngEl |  Ze života mého ..
Je celekm zajímavé pozorovat lidi .. jejich chování, styl oblékání .. a na naší třídě mě zaujali přezdívky, které jsme si za ten rok rozdali .. některé se používají pořád, některé jsou nové a některé už dávno zaniklé .. přesto stále skrývají tu svojí osobitost ..


Anténka a Satelítek - to první je zkomoleni křestního jména, ale u nás ve řídě celekm vítaná, protože holek toho jména je u nás víc .. a co by to byla anténka bez satelítka ..?? vlastně už satelita ..??
Inspektor - tak to jsme jednou s kámošem schovali kámošce kafe .. /stejě trvrdila, že není dobrý, protože jí tam škodolibá kámoška dala moc cukru/ .. a Inspektor se ujal vyšetřování .. sice se nic nedověděl, ale za to jsme se náramně pobavili ..
Cukřík a Cukřenka - asi nikdy nebudu přesně vědět, jestli je to pojmenování pro jednoho člověka, nebo pro dva .. jisté ale je, že to vzniklo jako jakási parodie na všechny Dráteničky a Zlatěnky .. "Cukřenko! Nelízej se pořád!" "Ale když já nemůžu přestat! jsem táák sladká ..!!" .. "Cukříku, neskákej do toho kafe! Rozpustíš se!"
Lišáček - kdybyste věděli, komu se tak u nás říká, věděli byste proč .. nic trefnějšího být ani nemůže ..
Ušák - na základě jedné podivné historce o spolužačce a naší "podivné" profesorce .. jak to přesně bylo, už ale nikdo neví
Lemur - přezdívka přenesená ze základky, pro mě nejasného původu ..
Wassup - podle smajla, kterého rád používal kámoš ..
Čínská hůlka - a věřete mi: nebyly to ani tužky, ani špejle, ani pletací dráty, ani čínský hůlky .. jenom nástroj na vypichování očí .. =O)
Kobliha - taktéž nejasný původ ..
Blondska - ty jsou u nás dvě .. prostě ať žije růžová ..!!
Kabelka - a její táta je Kabel ..
Zloduch - pojmenování od třídního, kterého se s radostí chytili moje dvě vysmáté spolužačky ..
Nehtokus - nebo Nehtohryz ..?? možná to bylo i jinak .. ale prý Zloduch je lepší .. tak tedy: Zloduchu ..!!
Hilary - prostě ta podobnost tam je, ať se jí to líbí, nebo nelíbí ..!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«