Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Krize?? Ne, to snad ne ..

6. listopadu 2009 v 23:35 | AngEl |  Ze života mého ..
Tak tedy k nadpisu.
Dneska ráno se mi kdesi v hlavě vykulila myšlenka o tom, že jsme zase úplně sama. Po koušela jsem se ji zahanat, ale měla jsme zároveň strašný strach, že se zastrašit nedá a zůstane u mě. To někam zmizelo a přišlo mi fajn, když jsme třetí hodinu, kterou jsmeměli vyjímečně volnou, seděla s kámošem u počítače, když pouštěl písničky z YouTube.com, říkal něco o hokeji /on je nadšený fanoušek, a já jsme ráda, že občas stíhám chápa, o co jde/ a později, když vypadl net, jsme si zkoušeli v Terrasoftu zeměpis a zjistili jsme, že jsme naprosto blbí.
Druhá krize přišla na konci páté hodiny, když už jsme nemohla vydžet to neustále chechtání svých spoužaček, brebentění za zády a vůbec všechno mi to přišlo strašně hloupé. Profesorka nadhodila, že je pravda, že někteří z puberty nevyjdou. Sama pro sebe jsme si pak zamumlala, že právě z takových lidí se skládá z větší části naše třída. Nu, ale pak mě to přešlo, i když jsme si v jednu chvíli myslela, že snad ani nepojedu na konci listopadu do Pasek na školní chatu /loňský rok to samozřejmě nepřekoná, to ani nejde, ale může být hodně podobný/.

No, na druhou stranu mám radost z včera přidaného spřáteleného blogu a to Winry. Jinak si tam přihodím i Kermisee a nejspíš bez oficialit i Vivienne. Winry má hezké obrázky, u Kermisee si ráda přečtu její názor /vlastně jsem se ještě k jiným věcem nedostala, ale časem se určitě dostanu/ a Vivienne píše pěkné příběhy. No, takže ideální. /jinak na názory je ještě dobrá Zuzka, čas od času zajdu k Storyteller - raději to skloňovat nebudu - a Chiquitce, na grafiku je dobrá Ice Flower a Clarienka - myslím tím z blogerů, je spousta jiných webů s touhle tématikou, najdete je v odkazech - a to je tak asi všechno z blgů, které pravidelněji navštěvuji/.
Tak jsem tak robila, robila a robila až z nově stažených brushů od Blanch z LC
/musím to přihodit dolů, abych nporušila nějaké to pravidlo/ vyrobila tenhle avantar. A až pak mi došlo, že se mi vlastně vůbec nehodí. Tak tedy nic.
Mimořádně nudné a dlouhé čtení. Ten, kdo došel až sem, má moji úctu.
P.S.: Teď tu poslouchám Nightwish, přestože je jinak moc neposlouchám. Hraje mi tu písnička High Hopes, původně od Pink Floyd, ale od Nightwish je mnohem hezčí, jak mi dneska předvedl kámoš.
 


Komentáře

1 Vivienne Vivienne | Web | 7. listopadu 2009 v 13:11 | Reagovat

Tak ten článek moc dlouhý není, docela zajímavé myšlenkové pochody:-)

2 kappa kappa | Web | 7. listopadu 2009 v 14:56 | Reagovat

až taký dlhý ten článok zase nebol =-)
a krízu občas zažíva každý, to mi ver...

3 Kermisee Kermisee | Web | 7. listopadu 2009 v 17:06 | Reagovat

Děkuju za neoficiální/oficiální ppřidání :-)
Ono, já taky v poslední době na blog nic kromě mých žvástů taky nepřidávám :D

Krizi (ať už identiti či jinou) sem tam prožívá každý, moc dobře to znám. Jednou jsem taková, podruhé maková a když jsem přesně uprostřed oba mé extrémy mi lezou na nervy...
Třídu mám též totálně na hovno, kromě pár světlých výjimek/ xož mě přivádí k tomu citátu, větičce či co to je, úplně nahoře...co pojednává o škole a životě...však víš = myslím, že jsem toho zářným příkladem (mnohdy)....

Článek teda rozhodně dlouhý není, navíc je dobře napsaný, takže stále vím o čem je řeč a já píšu douhé a nudné, takže :-D

Drž se AgEL (musím si nějak rozřadit přezdívky na A, mám tam totiž Angel, Angie a tebe, tedy AngEL...Angel mi odešla, ale říkala jsem jí Angelko, Angie říkám Ang, či Angie a tak tvoje zkratka bude AgEL...promiň...ale aspoň budu vědět o kom mluvím) :-)), bude to dobrý ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«