Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Kryštof: Poločas/Best of/

2. listopadu 2009 v 11:58 | AngEl |  other
Kryštof: Skupina založená roku 1994 v Havířově Richardem Krajčem, Nikolajem Arichtevem, Jardou Blahutem, Bisim Architevem a Pavlem Studníkem. Vydali 8 CD a 16 singlů. Řekla bych, že v současné době jsou nejznámější písničky Tak nějak málo tančím a Atentát /ústřední píseň filmu Bobule/. Pak je určitě hodně známý singl Rubikon z roku 2006, Obchodník s deštěm /2002 - kvůli klipu jsem jako mladší tu písničku nenáviděla, ale teď ji mám celkem ráda, už nevidím klip =O)/, Ženy a Lolita /oboje z roku 2001/. Poměrně zajímavé pro mě bylo zjištění, že vlastně díky jim se v pořadech vysílaných v televizi už prakticky nezpívá na playback. Při jednom vystoupení na TV Nova si totiž zalepili ústa páskou, ale díky playbacku mohli zpívat dál.
Poločas: S podtitulem Best of je jasné, že je to výběr toho nejlepšího. Obsahuje i tři zbrusu nové písničky: Plán, Atentát a Iluze. Vyšlo v roce 2007 a má 15 písniček.


Track list

 1. Plán
 2. Iluze
 3. Atentát
 4. Lolita
 5. Cosmoshop /live/
 6. Ženy
 7. Obchodník s deštěm
 8. Tramvaje
 9. POHádkách
 10. Srdce
 11. Zrcadlení
 12. Vodné stočné
 13. Rubikon
 14. Svědomí
 15. Chmýří
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«