Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

On nás vidí !!

14. listopadu 2009 v 23:46 | AngEl |  Cogito, ergo sum
Příběh, který mi včera vyprávěl kamarád.
Oba jsme se jako malí vyžívali v duchařských historkách. Bavilo nás to, věřili jsme tomu. A pořád ještě věříme.
Jsem bezvěrec, co týká víry v Boha, ale přitom věřím a snad i vím, že nade mnou "někdo" drží ochranou ruku. Kde bych bez ní byla?
S duchem, jak si to aspoň myslím já /klidně mě berte za šílence, já už jsem zvyklá, že mě téměř nikdo nechápe/, jsem se setkala jednou. Když to ale vezmu kolem a kolem tak to nebylo jen jednou. Nu, každopádně to vždycky bylo zvláštní.
Tohle, co tu je bude napsáno, mi vyprávěl kamarád a já to sem uvedu zhruba tak jak mi to říkal. /Ich-formě, jako by to vyprávěl vám./

Jako malý jsem v noci, když jsem se probudil, vídával ve svém pokojíčku různé duchy. Nevím proč, ale prostě tam byli. Procházeli se po místnosti. Jednou se tam takhle procházeli dva mladí lidé, ženich a nevěsta. Najednou se na mě podívali. Nidky na to nezapomenu, když ten ženich řekl: "On nás vidí!" Pak přišel k mé posteli a ještě řekl, že se nemám bát, a strčil mi ruku do hlavy. Už nikdy jsem nikoho ve svém pokoji neviděl.
Jednou, když nikdo nebyl doma, jsem vytáhl jednu starou krabici s fotkama. Mezi nimi byly fotky těch dvou, které jsem tenkrát viděl. Byli vyfocený v rakvi. Nevím kdo to byl, ale byli na tom obrázku. Nikdy nezapomenu na to, když řekl :"On nás vidí!"

A to ještě kámoš jednou vyprávěl, jak u nich v domě s mámou slyšeli brečet dítě, přitom ale nikde žádné nebylo ..
Je to zvláštní nad těmihle věcmi uvažovat, je zvláštní si o nich s někým povídat. S někým, kdo k záhadám má vždycyk co říct.
Tak mě tak napadá .. kolik bytostí se zrovna nachází okolo mě? Okolo každého člověka? V každém bytě/domě?
Je pozdě, je čas na snění. Osamělé snění, pod příkrovem tmy. Někdy dosti děsivé tmy. Přikrytá dekou, se zavřenýma očima a otevřenou myslí. Přemýšlet nad věcmi, které se jednou můžou stát, a nad jinými, které se nikdy nestanou.
 


Komentáře

1 Kermisee Kermisee | Web | 16. listopadu 2009 v 6:06 | Reagovat

O kočkách se říká, že vidí duchy...
Já sama mám s těmito jevy dost zkušeností, ale nijak o tom nemluvím. Moje máma si myslí, že už jsem tak dost švihlá a táta by mi to nevěřil...
ení to vždy příjemné setkání...nejhorší jsou dívky po znásilnění, muži, kterým zabili manželky před očima a malé děti... :-(

2 Vivienne Vivienne | Web | 18. listopadu 2009 v 14:33 | Reagovat

Tak v tomto případě žádné zkušenosti nemám a pokud ano, zapoměla jsem je...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«