Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Sin City

6. listopadu 2009 v 20:39 | AngEl |  Filmy

Sin City - Město hříchu ..
Na tenhle film, snad už jen kvůli tomu názvu, jsem se chtěla podívat už o prázdninách, jen jsem se k tomu nějak nedostala. A proto jsme si teď nenechala tu příležitost utéct.
Od kámoše jsem věděla, že je černobílý a místy kolorovaný, skládající se z několika příběhů spojených jednou osobou. To můžu potvrdit.
Nezvyklá černo-bílá barva záběrů člověku připadne jako rozpohybovaný komiks. /Myslím, že to je na motivy komiksu./ Obzvlášť, když mezi některými obrazy proběhne jiný, jakoby opravdu malovaný kousek.
Co se děje týče, je docela složitý, ale kupodivu ho moje hlavinky zvládla vstřebat hned po prvním zhlédnutí. Spojovací nitkou je Nancy, na začátku malá desetiletá holčička, na konci devetenáctiletá dívka. Společně s ní to jsou také určitá místa.
Je to docela napínavé /a hodně nereálné/, objevuje se tam hodně krve, ale jako krev to moc často nevypadá. Snad málo kdy tam vystříkne červená tekutina, častěji je barevně krev nahrazena bílou barvou. Vypadá to dost nepřirozeně, ale na druhou stranu docela zajímavě. Nu, ale konekonců nemůžu ani tvrdit, že jsem se místy neusmála.I když to může být způsobeno poněkud specifickým smyslem pro humor. Nevím.
Mimo jiné tam hrál Bruce Willice, Jessica Alba nebo Josh Hartnett.
Film na mě zapůsobil svoji neobvyklostí, ale jinak prakticky ničím jiným. Happy endem nekončí. /Nu, aspoň nějaká vyjímka a to se cení./
 


Komentáře

1 Selena & Demi Selena & Demi | Web | 8. dubna 2010 v 13:32 | Reagovat

úžasný film

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«