Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Staré časy ..

30. prosince 2009 v 20:21 | AngEl |  Ze života mého ..

/O-Zone: Dragostea din tei/

/Las Ketchup: Asereje/


Tak mám naši slučku za sebou. A žiju. Úspěch.
Sešlo se nás docela hodně, ale ne všichni; valnou většinu z nich někdy potkávám. Člověka, kterého jsem od konce devítky neviděla a snad ani vidět nemusím, nesehnali.
A tak jsme zaplnili hasičárnu ve vedlejší vesnici /prý asi dvě hodiny před začátkem nevěděli, že nám ji půjčí; a navíc už netekla voda, z čehož vyplívá víc nepříjemných věcí-z.B. záchody-ale nerada bych to rozpitvávala; už jsem si zvykla, naše rozlučka byla obdobná/. Byla krásně vytopená, bylo pohodlí. Kluci zapli video z tanečních, u čehož jsme se docela chvílemi bavili. Když večer pokročil, a několik lidí odešlo, pustili hudbu /mimojiné ty dvě písničky, které máte nahoře/ a my pod vlivem nálady začali tancovat. Postupně jsme odpadali a posedávali na židle. S H. a L. jsem čekala na J., až si přijde pro D. Když se tak stalo, opustili jsme naše milé bývalé spolužáky taky.
Cesta zpátky nám trvala o něco dýl než jsme předpokládali, protože se vyskytli nějaké problémy s L., ale naštěstí jsme domů dorazili, co se mě týká asi v půl jedné.
Bylo to fajn, líbilo se mi to. Zase stará třída, aspoň její část, pohromadě na jednom místě.
Dnešek jsem strávila chvíli v Turnově, ale převážnou část doma.
A teď si jdu si dát k jídlu pomazánku, kterou jsem před chvílí dodělala.
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 31. prosince 2009 v 18:24 | Reagovat

:-) ˇje pěkné, že jste se takhle sešli :-)

2 Kermisee Kermisee | Web | 5. ledna 2010 v 6:09 | Reagovat

Myslím, že ti to budu v budoucnu závidět...já na slučky s touto třídou chodit nebudu...je tam převaha lidí co mi dost ublížila...a myslím, že jim neodpustím, že mi tak brzo vzali štěstí a dětskou radost...vlastně dětství...

Hlavně, že jsi si to užila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«