Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Bruslení ..

17. ledna 2010 v 15:48 | AngEl |  Ze života mého ..
Kroutit hlavou můžete, jak chcete. Je to moje vzpomínka, vysvětlující část mého čivota. Ten zbytek vyprávění bude ptařit loňskému roku a mým drahým spolužákům/kámošům ..
Ani nevím kolik mi to bylo. Možná jsem chodila do druhý třídy, když mě jdenou o vánočních prázdninách vzala sestřenka k nim na kluziště, aby mě naučila bruslit. Byly jsme tam celý den, a když se za námi přišla podívat teta, už jsem se na nich zvládla sama pohybovat. Myslím, že jsme tam byly ještě párkrát. Takže už umím bruslit.

Byla jsem asi ve třetí třídě, když jsem se sestřenkou šla na brusle znovu. No jasně, každý spadne a pak zase vstane. Stejně jsem to udělala i já. Jenže jsem pak skončila asi na čtrnáct dní se zavázaným zápěstím.
Netuším, jestli jsem pak šla ještě na brusle, ale myslím si, že ne. Měla jsem hrůzu z ledu, že na něm zase upadnu a pochroumám si ruku /byla jsem strašpytel, já vím, klidně se mi smějte/.
Postupně jsem se strach snažila odbourávat, ale jít si zabrouslit jsem si netroufala. Až do loňska.
Náš tělocvik je zvláštní. Kvůli malému počtu kluků /máme jich ve třídě 5/ máme tělocvik společně s naší paralérkou, takže jsme rozdělení na tři skupiny. Když se dá, jsme venku. Teď chodíme plavat, vždycky jedna část. A v zimě se chodí bruslit.
Ano, měla jsem strach a věděla jsem, že to neumím, i když všichni tvrdí, že se to zapomenout nedá. Takže jsem si hezky jezdila okolo mantinelu, pořád dokolečka, jen abych nespadla. Když jsme tam byli asi po šesté, měl toho kámoš už dost, zastavil se u mě a říká: "Vidíš támhle Teju? Tak tam teď pojedeš!" To kluziště je docela malé, tak že ta vzdálenost představovala asi 10 metrů. Ale i tak mi to přišlo drastické. Ale účinné. Děkuju ..
Bruslení mě baví, i když v něm nikdy moc dobrá nebudu. Stačí mi, že se na nich dostanu, kam chci /i když za dvojnásobnou dobu, než všichni ostatní, ale to se vylepší/.
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 18. ledna 2010 v 14:22 | Reagovat

v jedné věci tady z tohe jsme si podobné, taky jsem hrozný strašpytel. Bruslit neumím, prý sem to jako malá uměla, ale to je dávno, pochybuji, že by mě něco donutilo na brusle znovu vlézt.. I když stát se může cokoliv

2 Kermisee Kermisee | Web | 22. ledna 2010 v 12:01 | Reagovat

Já a brusle...to nejde...miluju zimu, miluju vodu a led, ale...asi mi až moc vlezla na mozek jedna....předpověď...věta, kterou mi jednou řekla jedna žena...
Takové "strašpytelství" ale znám...mám to s jízdou na koni. Kdysi jsem aji dost pravidelně jezdívala..na táboře, u známích...ale pak jsem jednou spadla a kůň po mě kopl...nezasáhl mě, ale...prostě od té doby nemám k těmto tvorům živý, láskyplný vztah a už vůbec na ně nenasedám... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«