Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Písemka z dějepisu ..

26. ledna 2010 v 19:28 | AngEl |  Ze života mého ..
/Sarah McLachlan - Angel; z filmu Město andělů/
Tak přežívám. Přežívám poslední dny tohohle pololetí. Známky už vím /včera jsme je se spolužačkou přepisovaly/ - jsem spokojená. Čtyři lidé mají vyznamenání, tři prolítli. Nikdo nemá z francouzštiny jedničku, což je nadmíru smutné /tedy něco to vypovídá o učiteli a jeho nezájmu/.

V pondělí jsem o IVT radila spolužačce s testem z excelu /myslím si, že mi to docela šlo a narozdíl od databází i bavilo/. Její konečná známka je za dvě. Jinak jsme konečně začali brát tvorbu webu - nehorázně jsem se na to těšila.
Dneska o ruštině jsem zjistila, že už umíme celou abecedu/azbuku, ale že ta výslovnost je strašně těžká. O dějáku přišel test. Netvrdím, že byl těžkej /dějepis mě baví, navíc tam spadalo i období stoleté války a války růží/, jen tam byli věci, které tam být už neměli. Vem to čert. Měli jsme tam otázku na poslední část stoleté války a za to jsme neskonale ráda. O fyzice jsem popvé měla našeho supla. No mám smíšené pocity. Nevím, pozná se to, až s ní budeme psát test. Pak tři hodiny volna /odpadla nám dvojhodinovka těláku+hodina volna/, kdy jsem opisovala sešity z pondělka a snažila se pochopit Olivera Twista. Čestina. Poslední dvě hodiny jsme měli výtvarku, kdy jsem s holkama dodělávala surrealistickou koláž /z obchoďáku kámošky udělaly UFO, vystřihly Phelpse - toho plavce-, polepily zbytek čtvrtky modrou látkou, no prostě to byla hloupost/. A pak jsem s vyplazeným jazyk stihla v půl pátý bus domů.
Zítra se ulejváme v Lomnici na bruslích/v Liberci v bazéně/ve Struhách na lyžích. Večer kino /musím sehnat, jak se dostaneme tam/. Pozítří vysvědčení - tedy výpisy.
Z naprosté nudy nad off-linovou konverzací /její příšerná nevýhoda je, že člověk musí čekat strašně dlouho na odpověď/ jsem znovu začala poslouchat HammerFall. Last Man Standing, Hearts on Fire, Let the Hammer Fall, Never,Ever, Any Means Necessery, Blood Bound ..

 


Komentáře

1 Kermisee Kermisee | Web | 27. ledna 2010 v 21:50 | Reagovat

Na začátek - nádherná píseň... :-)
Tak nějak mi sedla do nálady zimního večera a jeho atmosféry :-)

No, to mě dějepis jde jen ztěží...po prověrce všechno vypustím a letopočty jsou totální katastrofa...to jako...tse...

Jo, známky nevypovídají jen o naší inteligenci, ale taky o zájmu a snažení učitele...když je učitel kretén, někdy to hold nejde dle našich představ no... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«