Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Life is short. You never know what is going to happen...

10. února 2010 v 17:31 | AngEl |  Cogito, ergo sum
/Citát jsem našla na DA./
Často jsem si uvědomovala, že se mám skvěle, ale taky jsem na to ve chvílích smutku zapomínala. Dobře, to se stává.
Poslední asi dva roky života jsem žila v přesvědčení, že se v životě vlastně nemůže nic zajímavýho stát a že vlastně bohatě stačí se dožít 30 let.

Když to ale člověk vemze z té druhé strany, zjistí, že to by mi zbývalo už jenom nějakých deset let. A když si uvědomím, jak rychle doteď těch deset let mýho života uběhlo, přijdu na to, že lidský život je přeci jen krátký.
Život je krátký, ano, ale v poměru k čemu?
Někdy se žití zdá nesnesitelné, ale vždycky bude existovat zítřek, který tu bude jen a jen pro vás, o němž teď sice nic nevíte, ale který vám může zpátky do života přinést slunce.
Kdysi jsem si přála, aby existovalo něco, co by přečerpalo zdraví ze sebevraha do člověka, který chce žít, ale něco mu v tom brání. Protože jinak se s tím strašně mrhá.
Život je jak omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy!
Být optimistou a nezhroutit se u každé překážky bývá složité, vím to, ale myslím, že to někdy nejlepší způsob, jak se aspoň na oko vyhnout problémům, které by zatemňovaly mysl. Na druhou stranu nevěřte, že člověk, který se vám nikdy nejevil smutný, nikdy neměl trápení. To nelze, ale sopusta lidí si to o svém okolí myslí.
Dnes je první den zbytku Vašeho života.
Život je příliš krátký na rozlišování se nad malichernostmi takže se líbej pomalu, směj se šíleně, miluj upřímně a odpouštěj rychle!
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 10. února 2010 v 18:01 | Reagovat

zajímavé

2 Kermisee Kermisee | Web | 10. února 2010 v 20:29 | Reagovat

Ano..zajímavé., jak napsala ViV.
Život je šíleně krátký...
Pro někoho krátký, ale pro někoho až moc dlouhý...
Mylsím, že u člověka, který spáchal sebevraždu opravdu z čirého zoufalství...u něj už se žádná životní energie nevyskytuje...ale...z některých bláznů, co si jen tak ze srandy podřezaj žíly...tam by se myslím něco vymáčklo...
Být optimistou je určitě složitejší než být pesimistou...ale jak určitě víš..psimismus má k realismu blíže než optimismus...asi proto, že je svět nespravedlivý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«