Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Is anybody gonna save me??

29. dubna 2010 v 20:18 | AngEl |  Ze života mého ..
/Simple Plan: Crazy/flower
Is anybody goin´ crazy?
It has been quite nice day, hasn´t it? ... Die Sonne scheint, es ist warm.
Hmm .. jak to říct? Jako vždy se zdá, že všechno bude jinak, než jak jsem předpokládala na začátku. Že tahle bláznivá představa nemá reálnou šanci na uplatnění. Hmm, tak nic.
Krásný pocit je už zase pryč, ale on se třeba zase jednou vrátí. Já v to věřím. /Základní slovo pro střelce prý je já věřím./

V úterý jsem šla s K. a ona mi vyprávěla, jak se dostala k lístkám na Linkin Park. Když jsem přišla domů, začala jsem patlat znovu tu webovou prezentaci. A nakonec z toho vzniklo toto ...
layout
Jiní by to zvládli líp, já vím, ale pro mě je to úspěch a jsem za to ráda .. teď ještě splácat text a dostat za to dobrou /výbornou nebo chvalitebnou; dobrá by mi nestačila/ známku ...
Ve středu jsme zjistila, že se s H. vlastně chváme skoro jako Američané, když chodíme takhle rády do kina. Jen na tenhle měsíc máme vybrané tři filmy, z nichž na první jdeme příští týden v pátek ještě s V. .. Souboj titánů (3D) ..
A dnešek?
Měli jsme  požární cvičení /hlášení, na něž čekám už tak strašně dlouho/ .. byla to sranda /přišli jsme o půlku fyziky/ .. přesunula se nám němčina, a tak jsem domů přijela už ve tři ..
A konečně je zase doma H. .. byla jsem za ním a vypadá fajn. Smál se, popovídali jsme si zase jednou .. jen má na noze takovou podivně průhlednou kůži .. ale to bude časem dobrý ..
A přišli nám fotky. Nechali jsme si jich vyvolat 115, nejvíc jich tam mam já :) Francie a tak podobně.
ti nejvysmátější jsme my .. naše banda
i takhle mohou vypadat osmáci (a jedna sedmačka) .. a naše učitelka v ZUŠ
Verunčiny druhé narozky .. možná škoda, že jsem tam nebyla (ten den jsem byla v Praze)

naše zlatíčka ..
majestátní kráska ..
Zítra jsem doma. Žádné čarodějnice nebudou. Nikde se svými kámoši. Tvrdím, že mi to neva /ostatně asi 7 let jsme taky nikam nechodila/, ale zase .. kámoši jsou kámoši, co si budeme povídat .. a já je mám moc ráda .. a za nic bych je nevyměnila .. K. asi nikam nepůjde, V. bude se svojí L. někde .. D. bude na Fr. /dalo by se říct, že sousední vesnice/ .. šla bych s D., ale samotné se mi domů jít nechce, takže taky nic .. pochybuju, že by se našel někdo, kdo by se mnou tu štreku šel, jen aby mě dovedl domů ..
Mějte se hezky, užijte si čarodějnice /pokud je slavíte/, ale dejte si pozor na oheň ..
Páá ..
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 29. dubna 2010 v 20:52 | Reagovat

pěkné fotky :-)

2 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. dubna 2010 v 17:20 | Reagovat

Čarodějnice pro jistotu neslavím, ještě by mě někdo upálil...

3 pavel pavel | Web | 5. května 2010 v 22:31 | Reagovat

vypadá to, že jste si to užili...
která jsi ty? :-)

4 AngEl AngEl | Web | 6. května 2010 v 15:46 | Reagovat

[3]: hmm .. no jsem princezna Soledad /jméno vyhcází z knížky od Kaie Meyera; všichni jsme si podle těch "hodných" pirátů rozdělili role: Soledad, Jolly,.../ - s typickými brýlemi :-) je to tak dávno, že jsem si až při druhém pohledu na fotky vzpomněla, že jsem v té době měla do červena vlasy ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«