Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

I´m just a kid and life is a nightmare ...

13. května 2010 v 17:04 | AngEl |  Ze života mého ..
avan
/Nějak jsem si oblíbila ty anglické názvy vycházející z písniček./
Mám málo času /ale na napsání článku si ho ráda udělám/: potřebuji dodělat webové stránky na IVT, jít brzo /v deset/ spát, vybrat oblečení na zítra ... Je to složité a je toho moc:)
A jeden z nějvětších problémů je, že mám zmatek ve dnech. Včera jsem měla čtvrtek, dneska mám chvílemi pátek. Až já se jednou kvůli tomu někde zapomenu ...

Nálada se už zase pohybuje na sinusoidě /goniometrický funkce ještě sice nebereme, ale myslím, že vím, jak vypadá/.
V pondělí, když jsem se vracela na busák, jsem měla chuť na žádnou oslavu nejít. Už nevím proč, ale prostě mi to nepřišlo jako dobrý nápad.
Úterý byl zajímavý den. O dějepisu jsme začali koukat na Královnu Margot /o Bartolomějské noci/. Tělocvik byl jako vždy zajímavý. S klukama jsme byli na hřišti u školy a skákali do dálky a hráli fotbal /kluci zvlášť a holky zvlášť; oni by s námi stejně hrát nechtěli, raději se nám smějí:) /. Zase skvěle rozdělený družstva: jedno kde byli všichni dobrý a všichni chtěli hrát a druhý kde hru skoro každý bojkotuje. Vždycky jsem v té druhé skupině, přestože bych si nějakou kvalitní míčovou hru zahrála nesmírně ráda. Takže jsme si z nudy začali opakovat literaturu, ze které jsme 8. hodinu psali. Kluci ze sexty se zase učili chmeii, takže to bylo v pohodě:) O výtvarce jsem dodělávala anděla od V. Francés a začala další její obrázek :) A večer, když jsem čekala na bus, jsem začala uvažovat o pátku a najednou se mi tam děsně chtělo. Ale zase proti sobě stála dvě má já, každé jiné a těžko říct, které je dobré a které ne a jestli vůbec nějaké dobré existuje.doll
Středa, která pro mě dast často byla čtvrtkem, byla docela v pohodě. Testy ze semináře neměl a začali jsme brát funkce, takže jsme převážnou část dvouhodinovky jen seděla a koukala co to na tý tabuli vyvádějí. Z konverzace jsme psali poslední test na slovíčka a příští týden nás čeká velký test. Kamenem úrazu byla matika, z níž jsme psali test. Což o to, o moji osobu nejde, já mám všechno dobře, ale takový V. /který je myslím normálně v matice lepší než já/ má snad jen 3 z 8 dobře. Při cestě domů jsme se divila, že jsem neusnula.
Dneska ... ráno jsem byla u doktorky /nic vážného/ a snažila jsem se vyhnout se čtvrťákům z integrovky, kteří měli poslední zvonění /taky logika, poslední zvonění ve čtvrtek/. Psali jsme jen z němčiny, o dějepisu jsme se koukali na Královnu Margot. A zrovna tam vraždili. Je docela srandovní, když někoho zraní nebo zabijí a polovina holek ječí a hroutí se. Kluci se tomu vždycky smějí a mě taky cukají koutky, protože mi to přijde směšné a hloupé takhle ječet.
Příští týden je vražedný. Sice nebudu jezdit tak dlouho domů, ale zase máme 4 zeměpisy :( takového psaní. Další týden sou maturity, takže bude ulejvárna.
Zítra je u nás poslední zvonění. Drobáků mám málo, ale někde snad ještě mám peněženku z loňského roku. To budeme zase smrdět a počmáraní. Ale já chci :) Mohlo by se to protáhnout do 4. hodiny a klidně i dýl. Loni se mi rozpustila atmosféra v sešitě a letos raději nic na lavici mít nebudu.
Odpoledne přijedu domů, omeju si hlavu, obleču a popádím pryč. Už zase se těším, výsledek nejasný, ale snad ne stejný jako minule. To se nějak zmákne :)
Jdu na ty IVT. To budu mít snad za chvíli hotové. A pak ... volno! jéé, krása.

Moje nutkání se nějak blogově projevit je snad ukojené.

Mějte se krásně.

P.S: právě mi tu hraje Amaranth od Nightwish, není to podstatné, ale mě se tahle písnička celkem líbí :) mimo písniček od Flyleaf, TDG, Simple Plan, Skillet, Pillar, Nickelback, Evanescence, Emilie Autumn, Green Day, HammerFall, Apocalypticy, Flowing Tears, The Offspring, Linkin Park, P!nk, Mansona, The
Gathering, Gackta, Entwine, Ery a pár dalších :)
 


Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 13. května 2010 v 18:40 | Reagovat

když se díváme v dějáku na film, tak je to většinou nějaký nacistický z druhé světové, fuj, už tyhle filmy nesnáším...

2 pavel pavel | Web | 14. května 2010 v 0:53 | Reagovat

[1]: dřív byly zase válečné ruské... takže se nic vlastně nemění :-D

3 vivienne vivienne | Web | 15. května 2010 v 17:37 | Reagovat

taky bych se chtěla při dj koukat na film

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«