Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Mikrosvěty_5 – blog.cz & já

27. května 2010 v 14:55 | AngEl |  Cogito, ergo sum
drop
Vzpoměla jsem si, jak mě napadl pojem mikrosvět. Bylo to u jedné reklamy na jakýsi tarif, v níž se pohybovali lidé, kolem kterých se vznášely pomyslné věci, které patřili do jejich myšlenek a světa - mikrosvěta.

Přemýšlela jsme nad tím, kde je můj mikrosvět. Ani mě nepřekvapilo, že to je u mě na blogu.
Blog je pro mě taková temná /popdpořené barvou mého pozadí na blogu/ místnost mé duše. Temný kout kam můžu utéct před tíživou realitou, která mě obklopuje. Přicházím sem sama a jsem tu sama, přestože vím, že tu je i společnost jiných dobrých lidí.
Měla bych se vrátit zpět do reality. Stát pevně nohama na zemi ale nikdy nebudu. Stále mám v sobě kus snílka a ta část duše mě stále nadnáší a dovoluje mi mít trošku nadhled nad jinak vážnými věcmi. Ach, ten snílek, který stále sní o krásně prožitém týdnu o prázdninách v babiččině domě, o tom že život může být i jiný, o tom že sny se někdy splní a spíš doufá, než věří, že láska stále čeká na každého. A sní a sní a sní. Nenapravitelně a nezadržitelně. /Ještě že je i to druhé realistické já, které má někdy chuť tomu snílkovskému trošku nabančit, aby se vzpamatovalo. Asi bych si vážně měla něco přečíst o schizotrenii :) /
Zrovna nedávno jsem si řikala, že bych tenhle blog opustila/zrušila a začala někde od znovu. Jenže ... tady už je sousta takových deníčkových ale i jinak pro mě hodnotných článků a kopírovat se mi to nikam nechce, takže tu zůstanu. A to co nejdýl to půjde. Třeba do tý doby, než zruší blog.cz.

world 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«