Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

*nemám co napsat*

18. května 2010 v 16:35 | AngEl |  Ze života mého ..
flower
/Do titulku. Jinak toho je spousta, co bych mohla vychrlit do éteru./
/Na konci článku naleznete plný náhled této fotky. Je od Kateřiny Kalfrstové./
Nálada se vrátila, vše v pořádku. Nechápu to. Asi se mi to rozleželo v hlavě a zjistila jsem, že vlastně není tak špatně. /Asi to souvisí se schopností mého mozku postupem času na všem vidět jen to dobré./

Ráno jsem jela s H. do školy. Popovídali jsme si zase po dlouhé době a byla jsem ráda, že ho zase vidím. Zjistila jsem, že to bylo zase na dlouho naposledy.
U školy jsem potkala Lae. /Tak si tak říkám, co si o mně Lae s Klárkou myslí, když čtou moje články. Těžko říct, ale řekla bych, že mě tím pádem znají asi ze třídy téměř nelíp./ Došli jsme na odpočívárnu, kde už byla P. s Klárkou.
Přeskočím. Z fyziky jsem, ani nevím jak, dostala dvě jedničky za hodinu. Takže fajn. Po škole jsme si s V. prohlídli tabla a pak jsme spolu šli na vlak /tedy já s ním, protože k ná m jezdí jen busy/. Po cestě jsem se byla stavit zeptat se na tiskárnu, kterou chceme s mámou koupit.
Musím uznat, že D. krásně zpívá. Hezčeji, než jsem si myslela. Má osobitý hlas. /Víc chvály už nevymyslím./ Což mi připomíná písnička Zombie od Cranberries.
Až se naučim konverzaci a pouklidím pokojíček, zasednu k počítači/blogu a sepíšu zprávu z pátka. Dřív než ze mě vyprchají poslední emoce.
A taky se jdu dívat na hokej. Tak držte palce, ať to vyhrajem! /I když to bude těžké, já vím./

flower
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 18. května 2010 v 21:16 | Reagovat

a já nemám co komentovat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«