Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Poslední zvonění 2010

19. května 2010 v 17:25 | AngEl |  Ze života mého ..
... pohledem studentky druhého ročníku. /Nikoliv však mým objektivem./
poslední zvonění

Ze zkušeností z loňského roku jsem věděla, že pátek 14. května nebude jen tak obyčejný.
S V. jsem byla dohodnutá, že na něj počkám na nádraží. Docela šikovně jsme se tam vyhnuli maturantům a až do školy jsme nikoho nepotkali. Ve škole jsme šli na počítače, takže jsme až do osmi nebyli zmalovaní.
Před osmou jsme ale naše útočiště museli opustit. Už za dveřmi jsme šlyšeli řádění a byla jsem to já, kdo otevřel dveře /protože jsem si byla vědoma toho, že jsme prohlásila, že chci být zmalovaná/. A tak jsme cestou na první hodinu /do druhého patra, takže jsme museli okolo maturantů projít/ schytali první dávku barev, vody, octa a jiných smradů.
První hodinu jsme měli matiku, ale jestli jsme dopočítali jeden příklad .. Tu hodinu k nám totiž vtrhli obě třídy maturantů. Pomalovali nás, nabarvili, navoněli. Neměli ale tak drastické hry, jejichž výherce by byl zmalován nejvíc. Letos vsadili na "dobrovolnost".

poslední zvonění
Co se mého sešitu na matematiku týká, nechala jsem si ho na lavici čistě naschvál. Byla jsem zvědavá, jak dopadne. Loni se mi totiž rozpustila atmosféra /maličko problém; rozmazalo se mi asi 7 stránek v zeměpisu a neměli jsme z toho ještě napsaný test/.
O přestávce jsem potkala A., která zrovna fotila /myslím, že tohle jsou její fotky, ale nejsem si tím jistá/ jednoho kluka z oktávy. To měla ještě obličej čistý. Proběhla okolo ní ale jedna divoženka se rtěnkou a rázem byla zmalovaná víc než já.
Druhá hodina /němčina/ nebyla zas tolik zajímavá.
O velké přestávce jsme se začali srocovat u tělocvičny, abychom dostali co nelepší místo. A postupně jsme se protlačili až ke kabinetu, kde bylo opravdu hodně lidí. A tak jsme tam čekali ještě asi dalších deset minut, než se konečně otevřeli dveře do naší tělocvičny /bylo by to asi bývalo venku jako loni, ale pršelo/. Připraven byl pro nás od čtvrťáků program /založený na poslechu/ zahájený /a snad možná i skončený/ písničkou Umbrella od The Baseballs.
Dobře, nebyl to program, byl to koncert. Ale skvělý, vážně jo. Mělo to skvělou atmosféru, která se nikde jinde a nikdy jindy nezažije. Obzvlášť když se nám s V. povedlo prodrat se k A. a V.B. do druhé-třetí řady :)
Nechybělo ani pasování na Maturanta roku 2011.

Asi v jedenáct byl konec. Všichni už se těšili, až vypadnou a vyrazí do hospody :) /nevím, ale asi jo/.
Doma mi přišla děsná škoda to z té hlavy hned smýt, a tak jsem vzala nadšeně foťák a vyfotilo to.

poslední zvonění

poslední zvonění

poslední zvonění


poslední zvonění

... a tak bylo po všem. Až zase příští rok. /Jsem zvědavá, kdo bude Maturantem roku u nás, ale už máme tajný tip. Koho? No to je přeci tajné :) /
 


Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 19. května 2010 v 18:41 | Reagovat

u nás naštěstí ničím nevoněli. ve městě jsem dokonce mezi maturanty potkala Ozzáka a dva členy skupiny Kiss :-D

2 AngEl AngEl | Web | 19. května 2010 v 20:10 | Reagovat

my měli /jak zjevné z fotky/ Jokera a Obelixe ! :D no, pár prostitutek a já nevim co ještě .. loni byla i Xena a Pipi dlouhá punčocha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«