Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

The kids of tomorrow don't need today when they live in the sins of yesterday

30. června 2010 v 14:35 | AngEl |  Ze života mého ..
flower
Rok se s rokem sešel .. a já končím druhý ročník na GyTu. Bože, to to letí; vždyť za chvíli budu maturovat!
/Nadpis z písničky Red Flag od Billy Talent./
Na prázdniny mám pár plánů, ale těžko říct, jestli se mi povedou provést. Až moc dobře se za těch téměř 18 let znám.

Začíná tu bouřit. Fajn, a zítra by mohlo být krásně :) Vysvětlím později, teď mám na srdci spoustu jiných věcí.

Ani už si pořádně nepamatuju, co jsem dělala v sobotu po svém příjezdu. Neděli si ale celkem ještě pamatuji. S rodičema jsem se šla projít do lesa /no, dotáhla jsem je na Mok., tam kam jsem docela chtěla jít/. Když jsme se vraceli, míjel nás v autě T. a pozdravil mě. /Když pominu, že mi pár okamžiků trvalo, než mi došlo, kdo mi to mává:) já ostuda; jak by řekla H.: "Sakra, Terko, to bys ale měla vědět!" :)/ Ani nevím, jak máma věděla, kdo to byl, ale táta se hned ptal. "Kámoš mýho kámoše." Ale zauvažovala jsem, jestli je ten člověk pořád ještě můj kámoš... Doma jsem si pak pustila Rest od Skillet a včera, když jsem si je pustila znovu, jsem si na to vzpomněla.
odkvetlá neostříhaná pažitka; vlastně si za to může sama: roste tam, kde nemá :)
V pondělí jsme běhali štafetu. Naše třída skončila předposlední, tedy pátá ze šesti. Předběhli nás i [teletabís]!! S Klárkou jsme si hráli na roztleskávačky, a Klárce by to člověk stejně víc věřil:) Je hold šikovnější.
Včera se uklízelo. Z lavic a židlí se musely sloupat žvýkačky a uklidit všechny tři sklady tělocviků. Tedy to bly plán pro nás, druháky. Ostatní dělali něco podbného.
Po škole jsem šla s V. do knihovny. Chtěla jsem si půjčit povinnos četbu, ale jako vždy jsem ji nenašla. A tak jsem si půjčila čtyři trošku jiné knížky. Ještě včera jsem si rozečetla Já, robot od Issaka Asimova. Je to zajímavé a někdy vtipné, jak si lidé představovali budoucnost, která je pro nás teď už přítomností.
Večer mi zkolabovala komunikace přes icq i qip, a tak jsem byla ze zoufalství téměř dohnaná k nejpříšernějšímu činu na světě: založit si facebook. Jen téměř, protože máma objevila ještě jednu šanci, na kterou mi to pro ten večer fungovalo.
A dneska ... vysvědčení. No ... Třídní udělil několik pochval za výborný prospěch a práci pro třídu. Mezi oceněnými byl V., Klárka, P. a N. za sportovní reprezentaci školy, já ... Co se známek týká tak bylo sedm vyznamenaných /netuším, kdo je ten sedmý/ a nikdo nepropadl. Krása. Moje vysvědčení mě překvapilo, protože jsem počítala s dvojkou ze semináře a eventuálně i z ruštiny, ale z obojího jsem měla za jedna! Z čehož vyplývá, že jsme zase prospěla s vyznamenáním a dokonce samými jedničkami! Páni, neskutečné. Jen si myslím, že je to už naposledy ...
Když jsme vypadli ze školy, vydali jsme se do Dol. Protéká tam Jizera a že se budou koupat. No nakonec jsme do styku s vodou přišli jen, když jsme přecházeli jez tam a pak zase zpátky. Tak hodinku jsme tam poseděli, pokecali. A pak šli zpět.
naše krásná levandule
/No koukám, že bez mého podpisu, al to je jedno./
Zítra jdeme do Žel. B. na koupaliště. Oni /nevím, kdo všechno od nás/ pojedou na kole z Turnova, ale já protože na kole nejezdím, pojedu vlakem. Celkem se mi chce je vidět.
Měla bych sem naházet ty fotky ze školy. A taky ještě nějaké z Francie.
A taky bych si měla sklidit stůl a udělat si střihy na ty hadry, co si chci ušít. Aspoň se o to pokusit. Celkem se mi chce si dokázat, že na to buď nemám anebo mám. /Rozhodně na to mám víc než na udělání řidičáku. To jsem právě v týdnu zavrhla./
Užívejte si prázky /pro zaměstnané letní dovolenou, kterou určitě budou mít/, dávejte na sebe pozor a páá
.. no, já se tu ještě určitě několikrát stavím :)
 


Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. června 2010 v 20:04 | Reagovat

Vyznamenání, tak to jsi dobrá :-)

2 pavel pavel | Web | 1. července 2010 v 20:26 | Reagovat

sloupat žvejkačky z lavic :-D  ale včera se mi na ulici jedna přilepila na botu a nadával jsem :-(
jsi už druhá jedničkářka na blogu co tady čtu, jak to holky děláte? :-)
tam co pramení Jizera jsem sbíral safíry, třeba i při koupání nějaké v nánosu písku najdeš :-)

3 Lufristia Lufristia | Web | 9. července 2010 v 21:36 | Reagovat

Teda...gratuluji k úžasnému vysvědčení... :-) ;-)
Já, robot...chm, nečetla jsem ,ale určitě se postupem času chystám. Jediná knížka která mi nyní straší v knihovničce (a začíná na "já") je (docela čerstvě zakoupená) Já, legenda :-)
Teda taky bych se s někým prošla. V okolí nemám nikoho, kdo by se mnou ty menší túry absolvoval. A když jdu samotná...mám sice klid na přemýšlení, ale...je to moc zdlouhavé a tiché :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«