Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Chystá se výroční proslov, aneb zacpěte si uši, ne všichni andělé mají líbezný hlásek ...

27. července 2010 v 20:06 | AngEl |  Ze života mého ..
Přesné datum jsem sice docela prošvihla /ale vážně jsme měla za to, že DNESKA má narozeniny/, ale to je zřejmě jedno. Ono to je vůbec docela jedno :) Co druhé narozeniny, dítě se učí mluvit, chápat ty praštěné dospělé a nesmyslně na nich zkoušet, jestli budou svéflowerdíťátko poslouchat. A blog? Mluvit se neučí, řekne to, co mu do článků vepíše autor. Jakožto neživá věc /ještě aby byl živý a teď se kvůli tomu vzbouřil, to by mi tak scházelo/ nepotřebuje chápat dospělé, stačí, když je chápe autor /nebo se tak aspoň tváří/. A nikoho se nesnaží posílat někam něco udělat. Ne ze své vůle. /I když si někdy přijdu jako otrok svého blogu, ale to bude mojí závoslostí./
Toť asi konec výroční zprávy ...
Asi bych měla psát články častěji, ale kratší, ale obávám se, že i kdybych psala každý den, tak budou nechutně dlouhé. Prostě mě baví psát, no, a starého psa novým kouskům nenaučíte :)

Ach.
Ještě v pátek jsem s mámou jela do Turnova vybrat si nové brýle. Z osmi jsme výběr snížily na šst, pak čtyři, tři, dva ... a nakonec to vyhrály ty obroučky, které jsem si vyhlídla ve výloze. Člověk se prostě vrací k té první možnosti :)
/Zjistila jsem, že ty dny jsou v minulém článku nějak posunuté; na očním jsem byla ve středu a tak./flower
Večer jsme odevzdali mámu a babičku a celým bytem zavládlo nečekané ticho a klid.
V sobotu jsem jela k babičce. Myslím, že Verča se rozhodla mě mít za jednoho z nejoblíbenějších členů rodiny. Fajn, na to že když byla úplně maličká, ta ze mě dostávala hysterické záchvaty. Několikrát mě objala kolem krku. No nic, na to aby šla spát, jsem ji neukecala.
V neděli jsem si užívala klidu domova. Tedy do půl čtvrté, kdy přijela babička a máma.
V pondělí jsme s mámou dostávaly takové ty puberťácké záchvaty. Koupily jsme na levanduli tři balíčky vaty a já nadhodila, že bychom se mohly převlíknout za Mikuláše nebo Santu /což je mimojiné přesdívka kámoše, nebo aspoň loni byla/. A tak podobně.
Večer jsme se koukaly na nějaký romantický film a máma chtěla počítat, kolik tam bude líbacích scén /které jsem neměla ráda, nemám ráda a pochybuju, že na tom nějaká moje budoucnost něco změní/. No prostě praštěné.
A dnešek ... jéé... áách ...
Tak se tak připravuju a H.F. mi píše, že jede neočekávaně z Turnova, že na něj máme kdyžtak počkat na zastávce. Tak jsme si s H. daly sraz o čtvrt hodinky dřív. Jenže mi pak H. píše, že bude mít zpoždění /chápete, ne já, ale ona; já tam byla přesně/. A tak jsem jí šla naproti. A najednou mi volá V., jestli jsem doma, že by mi vrátil filmy. No tak jsme se domluvili za půl hodiny.
Tak mi vrátil filmy, ale zakecali jsme se. No a nakonec jsme ho šli doprovodit. Kousek :)
Vybrala jsem starou cestu, která je očividně už téměř nepoužívaná. Místy vede teď zrovna vyschlým potokem, dvoumetrovou trávou a kopřivami a tak podobně. Děkovali mi :)
Po cestě do Dolánek V. zavolal K., jestli má na nás čas. Měla. Došli jsme si pro pivo, a pak jsme s ním šli přes suchý jez na ostrov. Tam jsme seděli, popíjeli, kecali, smáli se a podobně. Prostě skvělé.
Bolí mě krapet nožičky, ale stálo to za to.
Měla bych pouklidit, protože sem zítra přijde H. a budu jí dělat rasta copánky. Jsem na to zvědavá. A ona taky :)
Chtěli jsme se o prázkách sejít a jít za "kulturou". A víte, kdy se sejdeme opravdu všichni?? Třetího září. Oslavíme nástup do školy! :) Úžasné.
Potřebuju si promluvit s D. Ale už to není tak jako na začátku prázdnin.
Co jsem ještě chtěla?? Já vážně nevím ...
Pořád uvažuju nad svými narozkami. Tedy v hlavě mám spoustu věcí, ale narozky jsou asi jediná reálná hrozba. Pořád nevím. Ten víkend po, těsně po, jsem v Pasekách a ať je to jak je to ujít si to nenechám. A pak kdo ví? Před mi to přijde hloupé tak nevím. Nějak nevím nic.
cat
 


Komentáře

1 Lufristia Lufristia | Web | 28. července 2010 v 11:17 | Reagovat

Název článku se mi moc líbí, andílku :-).
Proč ne před, já myslím, že před to klidně "slavit" můžeš. :-)
Miluj utvoje dlouhé články, ale nejhorší je, že jak na mě valíš tu tunu informací, jaksi se mi to pak vykouří z hlavy a já nevím co mám psát do komentářů :D.
Moje mamka má taky "někdy" záchvaty pubertálního šílenství mladých dospělých, ale taťka se z toho období ještě nevymotal, takže je to v klidu. :D
Plány ny prázdniny jsou na nic. Stejně většina nevyjde...:D
No nic, musím jít pohledat ztracený kočky. Pá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«