Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Konečně déšť ...

6. července 2010 v 20:45 | AngEl |  Ze života mého ..
beads
Zrovna dneska ráno jsem říkala: Kde jsou ty časy, kdy prvních čtrnáct dní v červnu propršelo a opravdová vedra přicházela až ke konci měsíce.
Zima opravdu pořádná a říkaloo se, že léto bude nic moc. V červnu to tak ještě vypadalo, ale teď? Já už takové teplo nechci ...
/No nechci nejspíš proto, že jsem si v sobotu uhnala takový menší úpal či co./
Věřili byste, že  už mě ty prázky ale vůbec nebaví?

Dala jsem se na poslouchání Billy Talent. I když dneska celý den poslouchám vše, co mám na flashce. Těch nějakejch 1000 písniček /coč prý vůbec není moc :) /
Pokouším se už pár dní ukllidit si pokojíček, ale ještě se mi to tak docela nepovedlo. Dneska jsem si jen vyházela staré papíry ze sešitů.
Dočetla jsem Já, robot. Bylo to zajímavé a hezké. Teď čtu Čas žít, čas umírat a nevapadá to, že by to mělo nějakou velkou šanci mě chytnout. /Stihla jsem si udělat docela zmatek ve jménech./
verča
V sobotu ráno jsem odjela ka babičce. Luky byl celý natěšený, protože se měly slavit jeho narozeniny. Tak porůznu jsem navlíkala korale a dělala už ani nevím co ještě. Večer se Verča dala do jedení třešní. To víte, dítě a navíc takový žrout. A tak nemohlo být nic lepšího než si dojít pro foťák a začát si to pěkně fotit. Byla celá od šťávy, ale jí to evidentně nevadilo :)
Ještě před tím jsme měli opékané ryby na ohni. Mňam!:)
Když mě sestšenka v deset vytáhla na procházku /to už mi bylo dobře a já šla docela dobrovolně/, viděly jsme světlušky. Byla jsem nadšená jako malá holka.
Zjistila jsem, že máme obě stejné nadšení pro takovéhle noční procházení.

frýdštejn
V neděli ráno jsme s dětma vyrazili na nedaleký hrad Frýdštejn. No ono je to od nás tak hodinka tam, hodinka zpátky.
Na hradě jsem dlouho nebyla a líbilo se mi tam. Je to teď taková docela malá zřícenina, na kterou se k našemu podivu pak nahrnulo docela dost lidí. /Nejspíš na cestě z Malé Skály./
Zpátky jsme se vrátili někde okolo dvanáctý.
Na odpoledne naplánavali "výlet" do hospody. No ono to tak moc velká hospoda není, ono to je penzion.
Ještě pořád jsem navlíkala korale, četla. Luky všude chodil s novym policejním autem, které vydává příšerný kravál, a Veronika kvůli všemu co chtěla řvala.
Po půl šestý jsme vyrazili na Vejpřež /ne, ono se to tam tak skutečně jmenuje; vypřahaly se tam koně/. Tak jsme si tam tak hodinku a půl poseděli a pak šli zase domů. /A oni si naplánavali ještě jednu cestu tam, na dnešek; prý hezky pokecali s panem majitelem, zdrbli naši hospodu na Kopanině - jéje, případ sám pro sebe, kdybyste to tam viděli./ Večer mě stejda hodil domů.
korale
Včera jsem ráno musela do krámu pro rohliky a chleba. Ono tam jsou v krámě na brigádě dvě moje bývalé spolužačky, které zrovna moc nemusím /já vlastně už asi nemusím nikoho z naší bývalé třídy; jak smutné, že jsem v ní mívala i kámoše, ale ti jakoby se do země propadli a zmizeli a místo nich tu jsou jen kdovíjací človíčci, s nimiž nemám prakticky nic společného/. Zbytek dne jsem převážně četla /až jsem večer tu knížečku dočetla/.
A dneska jsem se hrabala ve starých sešitech.
Potřebuju si uklidit korale, co mám, a všechno co k tomu patří - lanka, zakončení a podobně. Už mám krabici, teď ještě všechno vyhrabat a uložit na to správné místo.
Koukala jsem, jak dopadla P. na EYOC. Na dlouhý trati byla 8. /ve své kategorii nejúspěšnější/, ve sprintu někde 16. myslím a ve štafetě vyhrály :)
Našla jsem ještě nějaké fotky z Francie, co mám od kámošky. Snad si nebude nárokovat autorská práva :)
Těším se na příští týden. H. bude doma a měly bychom jít do kina na Shreka. Ještě to asi neví, ale na 3D můžeme jít klidně už i do Turnova. Fajn. No každopádně doufám, že se ten týden co nejvíc uvidíme.
Říkala jsem mámě, že si nutně potřebuju promluvit s někým normálním. Pochybovala, že někdo takový v mym okolí existuje. Ani ty příklady lisí ji nepřesvědčily; se divím :)

..

Tak abyste viděli, jaká krásná nenáročná cesta vede na kalanku En Vau.

kouzelná fotka, ke které asi není co dodat
 


Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 7. července 2010 v 19:20 | Reagovat

Ano, 1000 písniček je málo :-D Být s malýma děckama by mě asi nebavilo...

2 vivienne vivienne | Web | 8. července 2010 v 9:12 | Reagovat

tolik písniček ??? :-)
To mě už ty horka taky lezou krkem, kdyby bylo kolem 25, to by mi bohatě stačilo, ale na druhou stranu jsem ráda, že nepršelo na fesťák

3 Lufristia Lufristia | Web | 9. července 2010 v 21:50 | Reagovat

Nesnáším léto! :-(
Já - polární liška nebo irbis - no...jako umírám. Taková vedra. A zrovna v tom největším mě rodiče táhli do Kroměřížské zahrady (no a potom jsme usoudili, že už tam znovu nevkročíme)...
Tolik písniček...já mám v mobilu jen 59. A už mi lezou na nervy, asi bych je měla obnovit :D.
Na nějakou zříceninku bych si zašla taky. Čekám až zprovozním kolo a zajedu si na náš, v lesíku zapadlý, Kuchlov. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«