Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Chybí jí tečka. Chybí jí tečka za devítkou!

24. září 2010 v 17:18 | AngEl |  Ze života mého ..
path
/To chybí mámě zase na plakátu. Jako vždy. Jenže ta druhá věta-poslední tři slova-je i přezdívka jednoho mého známého, protože jeho jméno máma nestíhá registrovat:) /
Nu co říct?
Moje nutkání sem psát mě přešlo, než jsem vyštrahcala druhou košili /která je moc velká, takže ji budu muset upravit/, zjistila, že ta první má na zítra moc krátké rukávy a tak podobně.
A doufám, že se mi načte foťák ...


Celý týden byl .. normální?
V pondělí jsme se dohodli, že budeme pořádat Kafáč. Definitivně. Ve středu nám k tomu jeden čtvrťák něco říkal, jako co je potřeba a tak. Což mě vyděsilo, ale rozhodně se od toho nedistancuju. Tak trochu se i těším. Zatím se zjišťuje, kde to bude. Máme dvě možnosti.
Ve středu ráno jsem byla na glykemiské křivce. Píšu to proto, že mi vlastně došlo, že na konečcích prstů má člověk asi vážně spoustu nervů, protože když mě do toho prsteníku sestřička bodla, tak to celkem bolelo.
Ve čtvrtek jsem si na semináři z matiky ráno přišla, jako že tam nepatřím. V jednu chvíli jsem netušila, co se dělá /ale pak mi to naštěstí došlo/. Kloudně jsem to celé pochopila, až když jsme si to měli zkusit sami.
Odpoledne jsme byly s kámoškou v ráži a cestou na busák /přes cukrárnu/ jsme spolu mluvili německy /a trochu i česky/. Das war komisch weil ich so gut wie sie Deutsch sprechen nicht kann. Ich kenne nur wenig Wörter. /A teď mi povězte, není to vtipný, když takhle jdete po ulici? Doufám, že jsem v těch dvou větách nespáchala moc chyb./
Dnešek utekl velmi rychle. Najednou byla biologie a ani nevím, jak jsme se k ní dostali:) I když musím uznat, že konverzace se vleče. No prostě pan profesor J. nasadil takovou laťku učitele konverzace, že to už těžko někdo překoná.
Ale hlavně ... celý týden čekáme, jestli se nám někdo náhodou neozve. Nic.
Koukám dneska ve dvě na mobil. Nic. Tak nic nebude, říkám si. Jsou tři, jsem doma a volá H. Docela naštvaná, že jí A. nedala vědět, ale že jinak máme bejt v Lib. Skvělé. No tak se tedy H. snažila co nejvíc vyzjistit /a obejít přitom to, aby musela bolat S.-obě zatraceně nerady voláme/. Takže o zábavu na víkend máme postaráno. A pak to dva dny vydejchávat :)
Minulý víkend jsem šila a ušila jsme si korzet, který si zítra beru na sebe. Je tmavo modrý, ale na fotce to není vidět.
korzet
Chtěla bch si ušít společenské šaty. Třeba na maturiťák, na který bych docela ráda šla. Měla bych vědět, do čeho jdu.
Zalíbilo se mi nošení korzetů. Možná si ušiju další, ale chtělo by to nějaký nápad. Nějaký dobrý nápad. A správný zip! :)
Mám tu sukni, která by se dala přešít na sukni k secesním šatům. Na jednu stranu, bych se do toho vrhla, na druhou si říkám, k čemu mi to bude?
Ano, uhodli jste správně, šití mě začalo strašně bavit.
Ale dost už vykecávání. Jdu dělat něco lepšího.
Mějte se krásně, užívejte si první podzimní víkend /který má propršet, ale tak už to bývá/
Páá


P.S.: Ulítávám na Linkinech /i když to jejich CD je ve skutečnosti strašné/ a The Birthday Massacre.
P.P.S.: Právě jsem si přečetla, co můžu, neměla bych a nesmím. Nesmím čočku /moji milovanou luštěninu/, ale můžu tvaroh s pažitkou a tmavý chléb. Bez másla, které tam není uvedené. Co myslíte, zvládnu se tím aspoň chvíli řídit??
P.P.P.S.: Včera jsem oskenovala svůj návrh obálky na tu knížku, kterou jsem si vymyslela a ještě nedopsala. Potřebovala bych změnit Jednu část, jen nevím jak.
obálka
obálka
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 25. září 2010 v 17:23 | Reagovat

návrh vypadá slibně atan korzet, je kráný, tiše závidím, jak umíš krásně šít

2 Klára Klára | Web | 25. září 2010 v 19:00 | Reagovat

Ten korzet je jednoduše.... BOŽÍ! Vím to, protože jsem ho viděla na vlastní oči, že! A ta tvoje červeno-černá kostkovaná sukně! Ach. jsi vážně moc šikovná, už se těším na tvoje další modely! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«