Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Stuck inside myself ..

3. září 2010 v 22:03 | AngEl |  Ze života mého ..
/Z textu písničky Tiny Heart od Flyleaf s drbnou obměnou slovíčka yourself za myself./
Tenhle školní rok opět nezačal podle mých představ. Ne, žádný test a následná mizerná známka /na to je ještě dost času/, ale tak celkově. Asi už mám toho všeho nějak dost. Chtělo by to nějakou změnu.
Když jsem si dneska pustila Time of Despair od Entwine, vzpomněla jsem si na loňskou zimu. Na to, jak jsem sama čekala v půl osmé na bus ráno do školy, neuvěřitelně nešťastná, s modroučkou oblohou nad hlavou, mezi dvoumetrovými /nahrnutými!/ horami sněhu a na další asi deseticentimetrové vrstvě jsem stála v třeskutých mrazech. Bylo to beze sporu jedno z nejpodivnějších období dosavadního života /a další pak následovaly/. Každopádně se mi při té písničce aspoň něco vybaví. Nickelbacky poslouchám bez většího zájmu a to mi to jeden čas přišlo, že je už asi poslouchat nebudu, kvůli jistým důvodů.
Mám strach, že tenhle začátek bude stejný jako loni. Příšerný strach, ale co nadělám?


inception
21.21 - instantní přání si už nepřeju. Musela bych vymyslet takové, které by se dál rozvinulo do něčeho trvanlivějšího, ale to sem i asi nepovede.
Koukněte se na film Počátek/Inception. Je to úžasný film. Nepopsatelně úžasný. Zvláštní, hodně dlouhý, se zajímavým příběhem a ještě zajímavějším dějem.
Zase jsem byla na krvi a doufám, že to je pro delší dobu naposledy. Ne že by mi to nějak moc vadilo, ono mi to nevadí skoro vůbec. Vlastně vůbec :)
Kdyby V. nechytnul tu pitomou střevní chřipku, tak tu teď nesedím. Byla bych s kámošema pryč. No musíme to domluvit na jindy. Prostě musíme.
Chce se mi spát, ale zrovna přemýšlim, co jsem to ještě chtěla napsat. Kdybych já tak věděla co ...
Měli jsme požární cvičení. To si tak hezky odejdete na WC a slyšíte hlášení. Vždycky mě zajímalo, co by člověk dělal, kdyby byl na záchodě a bylo požární hlášení :)
Ale to to nebylo ...
I just want somthing I can never have ...
Což to taky není ..
Sakra já si nevzpomenu ...
No tak nic. Jdu spát, asi. Jsem unavená. Bolí mě v krku, roste mi zub /ne moudrák, ale ten co je ještě pod tim jednim mléčnym, kterej mi ještě nevypadl/, takže taky bolí. Ach jo, pořád si stěžuju.


inception

P.S. A zítra jedu do Turnova. No mě se přeci po tom městě tak stejská. No pojedu, pokud vstanu. Asi největší problém :)
 


Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 4. září 2010 v 9:59 | Reagovat

Jo, nějaká změna by se šikla. Nic není tak hrozně jednotvárné jako škola.
Pořád někde čtu, že Počátek je skvělý film... hmm, že bych se taky koukla? :D

Jinak, já si taky pořád stěžuju, hlavně od chvíle, kdy jsem se vrátila do školy. To je pořád samé "Mě bolí hlava", "Mě bolí zuby", "Je mi z té školy na blití" a podobně...

2 vivienne vivienne | Web | 4. září 2010 v 13:20 | Reagovat

no to já změny moc v lásce nemám.. Hm počátke, určitě se někdy podívám.

3 Lufristia Lufristia | Web | 4. září 2010 v 19:46 | Reagovat

Počátek...o tom jsem slyšela, nicméně jsem neviděla. Ale na základě tvé rady se po tom tedy někde porozhlédnu. :-)
Jo, začátek školy je zvláštní. U mě to tento rok bylo jiné, ohledně nové školy, ale i tak...je zvláštní po dvou měsících zase vstávat do školy.
Snad bude dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«