Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Změna je život ...

12. září 2010 v 13:15 | AngEl |  Ze života mého ..
avantary
/Tak porušuji svoje pravidlo maximálně jednoho článku za týden. Ono kdo ví, jestli se dokopu k tomu, abych něco příští týden napsala./
Ano změna je život .. a proto dnes nevyrazím ve dvě směr moje milované městečko na vlak. Hezky si pobydu doma /jako za straých časů/ a doudělám všechno co chci /nebo si aspoň teď myslím, že to udělám/.


Poslouchám Loreenu McKennitt. Což vlastně žádná změna není :)
Splnila jsem si svoje velký přání a nechala jsem si nastřelit třetí naušnici. To je jedna věc.
Ta druhá je, že mě kámoška ukecala, abych s ní /a její kámoškou a kámoškou její kámošky/ chodila na šerm. /Ne, Lily, neopičím se; v plánu jsem to vlastně neměla./ No ale H. dneska na nohu dupla její kobyla /má doma koně; splnil se jí její obrovký sen/ a já jsem děsně závislá na ní, takže dneska nikam nejdu. Tak zas příště.
No co, půjdu odpoledne zase šaškovat ven navzdory blbě civícímu sousedovi.
Půjdu si udělat kravatu /ještě jsem ji neudělala, já ostuda/, vymyslet kam dám ty přinešené výkresy a podobně.

Třeba ze mě jednou bude Lucie /postava z mého vymyšleného příběhu/, třeba se jí nebo Laquen Saathi budu aspoň trošku víc podobat. Třeba.
Začínám až moc nebezpečně uvažovat nad tím, že si udělám řidičák. Což je zlý, páč jsem byla přesvědčená, že si ho teď dělat nebudu /jestli vůbec/. Ale představa toho, že můžu jet s kámošema do kina a nebejt závislá na odvozu jejich rodičů je přeci jen drobet lákavé :)
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 12. září 2010 v 16:22 | Reagovat

jůů šerm.. to bych taky chtěla jednou zkusit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«