Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Ještě že se máme kde vybít ...

1. října 2010 v 20:38 | AngEl |  Ze života mého ..
avan
Opět mi to přijde jako týden na dvě věci. Prostě nemám ráda stereotyp a tohle už stereotyp je. Dávno.
S kámošema jsem plná energie, ve škole jsem plná energie, ale doma .. padne únava, nějaký podivný pocit podobný tísni a smutku. Uvažuji nad tím, jestli to není nepopsatelně prázný pocit z představy, že mi za necelé dva měsíce bude osmnáct /vím, že to tu pořád píšu/.


S kámošem si přijdem drobet vyždímaní. Hlavně školou. /A máma pořád trvrdí, že my mladí jsme neustále unavení. A možná to je pravda. Jenomže svět okolo nás plyne o něco rychleji než za nich. Čas je pořád stejný, jen se toho každý snaží za určitou dobu stihnout podstatně víc než dřív./ A tak jsme se shodli, že jsme rádi, že je nějaké místo, prostředí, kde se můžeme vybít a přijít na jiný myšlenky. On volejbal, já šerm ...
Kafáč asi nebude. Není kde. Mělo se to přesunout na listopad, ale najednou se zjistilo, že by nám napálili asi tak čtyřikrát vyšší nájem, než jsme počítali. A to si nemůžeme dovolit. Takže nic.
Život je ryhlík, který projíždí pořád stejnými zastávkami. Ráno vstát, jít do školy, přijít ze školy, kouknout se na učení, jít spát a tak pořád dokola. Ještěže si můžeme dovolit použít trochu té naší kreativity na víkendy. Někdy mi přijde, že jsme na tom hůř než stroje.
Bratranec je už přes měsíc /vlastně už skoro dva měsíce/ pracovně na Ukrajině. Naposledy byl na chvilku /doslova víceméně/ doma o povodních v srpnu. Asi před třemi týdny tam měli posílat nějakou mašinu a kdo s ní měl jet? Strejda /oba pracují u stejné firmy/. Na to že problém se zkládal jenom z toho odvíst-složit-odjet tam skejsnul tři týdny /skoro/. Když už je zase doma, tak to všechno vypadá jinak, ale když se ještě o víkendu nevědělo, kdy se vrátí, nebylo to milé.

Včera jsme byli v kině. Na Čarodějově učni.Vlasntě nemůžu říct, jestli ten film byl dobrý nebo ne, protože jsme se tam neustále smáli nějakým hláškám /které jsme převážně vytvářeli/. Nevtáhlo mě to jako Počátek, ale ušlo to. No ale to okolo. Strašný výtlemy, když jsme šly s H. a A. do kina, pak debata s H.F. a pak jsme ještě narazili na jedno špéráka. Takže já a čtyři špéráci v kině. Skvělé :)
/Právě jsem s tátou dokoukala poslední minutu basketbalu a výhra je úžasná. Vidět radost druhých je krásné:) /
Mám opět chuť zmizet někde ve snech a nespňěných přáních. Být Lucií, Laquen Saathi, nebo někým takovým. Nebýt mnou. Nežít v tomhle světě.
Je docela vtipné *ironie* zjištění, že vlastně nemám žádné pořádné zaměření. Že není prakticky nic, o co bych se zajímala ve velkém. Dobře, výroba všemožných hloupůstek. Ale jsou lepší /šikovnější lidé/ a navíc mi tohle všechno teď zastiňuje škola a šerm /který mi vždycky sežere půlku neděle:) / No tak tedy šerm, historie .. dobře když mám náladu dokážu se nadchnout. Ale ne v tuhle chvíle. V tenhle moment. Teď chci pryč.
Mám opět pocit, že se měním. Až moc, zdá se mi. Až moc protivně. Ale už to neumím zastavit. No ale co já vím, třeba to přinese i něco pěkného ...
Mějte se krásně
Páá
dušičky 2009
 


Komentáře

1 vivienne vivienne | Web | 2. října 2010 v 15:37 | Reagovat

rušný týden jak tak koukám, podle mě je dobré zabývat se několika různými věcmi, mít obrzory stále otevřené

2 Halfdann Halfdann | Web | 4. října 2010 v 21:11 | Reagovat

Je to naprd vid?...
Cejtim ..nebo cejtil sem to stejne..ted i presto..ze mam tez takle...debilni tydny..atd...stereotyp...
Tak proste..nejak ci tim jakoby se mi darilo tak nejak lip..nez pred 3 mesicema.
Tez sem cekal na 18 narozky...bylo to priserny..nejorsi mesice v mym zivote ...prozatim. - Asi to tedka tak ma bejt. a sem rad. Protoze to bodne...kdyz 2 mesice vcetena 18 narozek sou totalne v p*deli, tak aspon ze tedka se mi ten mesic po 18 dari znatelne lip. Zaklepu to...snad to este nakej ten patek vydrzi..nez se to zas zhrouti...
mej se

3 Karoll Karoll | Web | 8. října 2010 v 7:46 | Reagovat

člověk musí mít nějaké odreagování od ve stereotypu, něco, kam se těší a vybije se, jak říkáš. Šerm je krásný sport ;)

Já bych tak chtěla vidět čarodějova učně! Jenže se do kina jaksi nemám jak dostat..grr..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«