Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Paměťové křoví a jiné pohromy ..

11. října 2010 v 22:11 | AngEl |  Ze života mého ..
náramky
Tak jsem tak jedním očkem zavadila o fotky ze září ze šermu a zjistila jsem, že už znám víc jmen než tehdá :)
Bylo toho moc a trošku jsem nestíhala /ne že by toho teď bylo o tolik míň/. A tak se ozývám až teď. Ale to asi nikomu nevadí, does it?? :)
Můj týden se jaksi začal počítat na "od šermu k šermu". Prostě mě to nějak pohltilo. Což je samozřejmě jedině dobře.


Jen ten šerm z minulé neděle byl posmutnělý. Moc nás tam nebylo a navíc se stala jedna velmi smutná událost.
Jinak týden byl ... hektický. Pořád testy a tak. Ale ... v pondělí jsme dělali laborku z bichemu, což mě děsně bavilo.
Úterý jsem po drobných dohadech odpoledne strávila opět s H. /sakra, tak raději od teď Hancul/. Nebylo nejhůř a jinak bylo fajn. Ale ... přišla jsem domů, šla sesmolit ruštinu /zbytečně/ a pak se zahloubat do literární moderny. Tou jsem se zabývala do jedné ráno a s hrůzou jsem zjistila, že ji vlastně vůbec neumím. Bezva. Horší ovšem bylo, že jsem se ani nepodívala na to zk***ený ZSV.
Ruština jako vždy v pohodě. A pak ZSV. No řeknu to naférovku, bylo jsem zkoušená a dostala jsem horší trojku. Což mě nehorázně naštvalo. /Vím že pro někoho to je skvělá známka, ale pro mě teda ne./ Kdybych nic nedělala dobrá, ale když jsem se jak idiot šrotila literku?! V první chvíli jsem na sebe byla tak naštvaná, že jsem chtěla jít na záchod a tam se vybrečet. Místo toho jsem ale tupě zírala do papírů k literce. /Ale příští rok jí to nedaruju. Loni jsem byla jako první zkoušená, letos to nejdřív vzala podle datumu, ale pak se najednou rozhodne vzít mě, zase./ Kupodivu to ale nebylo nakročení ke středeční katastrofě. Literka byla jednoduchá /za čež jsem děkovala Andělům/ a na fyzikálním semináři jsme s K. byly pochválené za laborku.
Ve čtvrtek ráno jsem si na matematickym semináři přišla jako debil. Ne proto, že jsem nic nevěděla /já nebyla tázána/, ale tak celkově jsem měla pocit že prostě my třeťáci zákonitě musíme být pitomci, ale semptima je úžasná. No nic, do druhé hodiny to přešlo a vystřídala to radost, že jsem pochopila látku. O volné kluci vymysleli, že já nebudu tak extrémě zpožděná, ale extrémě zrychlená, ale pak trvá než se to ke mně vrátí :)
 Pátek měl patřit blogu, ale než jsem se sem dostala, napsal mi kámoš jsetli nepůjdu do hospůdky. A proč ne, že? Nakonec jsme si došli na jedno, na půl hodinky to zakotvili v hasičárně, odvedli J.M. domů a s H.F. a D.K. to na chvíli zakotvili u nás, abychom se koukli na Paranormal activity. A D.K. to nakonec i spala /rychlo úklid - to bylo taky fajn/. Takže jeden hezky strávený večer s kámoši, které tak čato pohromadě nevídám. Achjo, kde jsem ty časy z loňska ?? /Ale to jsem s nimi ještě nikam nechodila, taky pravda./
Sobotu jsem již tradičně strávila u babičky. Uvažovala jsem nad tím,jestli cirkulárka dělá větší kravál než ty "hračičky", které byly na šermu kdysi dávno /ano, už mi to přijde strašně dávno/. Verča se mi jako vždy pověsila na krk. Ale byla s ní sranda, už se trochu rozmluvila, tak to snad bude fajn.
A včera ... šerm. Ve vlaku jsem četla příběh, který píše Hancul. Je moc hezký a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Jenže dneska jsme si půjčila povinnou četbu, takže  tohle příjemné čtení budu muset odložit.
Na šermu byla sranda jako vždy. Po procvičení pár seků a krytů jsme hráli asi hodinu fotbal. S tenisákem. S tenisákem, který byl úplně v prapůvodu navlečený na šňovárce. Větší srandu si neumíte představit. 
Cestou na vlak si Hancul s A. skočily do křoví. Doslova. No a tak nějak pak vznikl název "paměťové křoví". Taky jsme ťukáním deptaly lampu a ta se pak rozsvítila a tak podobně. Prostě srandy kopec.
Ani vám nevím, co dneska bylo. No krom besedy s V. Horáčkem, poslancem a jinak také starostou Železného Brodu.

Zapomněla jsem, že se na pár dní vrátil bratránek, ale zítra se zase vrací zpátky. Na neurčito. Přes zimu se chce naučit trochu rusky, ukrajinsky už prý celek umí. Potkali jsme se na poště, pokecali. O něco málo dýl jsem vyrazila do lesa. Počasí k tomu vybízelo. A lovila jsem nějaké hezké zaběry :)
náramky
louka
louka
podzim
podzim
podzim .. teda tenhle kousek cesty se mi strašně líbil
 


Komentáře

1 Klára Klára | Web | 12. října 2010 v 17:42 | Reagovat

moc krásný fotky....

2 hancul hancul | 14. února 2011 v 1:17 | Reagovat

Nechci nic říkat, ale to "skočili si do křový" zní trošku divně... :-D ale byl to jeden z těch super tréninků... :-) A strašně hezky fotíš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«