Všechno hezké jednou končí, a tak končím i tady.

Utekla jsem na My life´s ridiculous

Sick of it all

22. října 2010 v 20:38 | AngEl |  Ze života mého ..

Opravdu to byl dobrý týden. Achjo, vždycky se najde něco, co to zničí. *asi použita ironie, já vážně nevim*
Něco brutálně zaútočilo na moji psychiku a následkem toho se dostavili zdravotní obtíže. Jen kdybych sakra věděla, co to bylo. Možností je několik.


Něděle byla zničena incidentem na naši kliku. No ne, nebudu to popisovat; opravdu nechutné, nepochopitelné. Ať žije/zhnije naše vesnice!
A vlastně od neděle mi bylo nedobře. Jenže proč, to nikdo neví.
Žádné moc silné dojmy si nepamatuju. Myslím, že někde v pondělí nebo úterý se stalo něco hezkýho, ale už si to nepamatuju. Takže to tak moc důležitý nebylo.
sick
Jako vždy jsem v úterý vůbec nestíhala, a tak jsem opět ani neviděla sešit z fyzikálního semináře, což má katastrofální účinky. Vůbec nic neumim a prakticky nic nechápu. Co budu sakra dělat, až budeme po prázkách psát, to vážně netušim. Modlit se za trojec, nejspíš.
O ruštině jsem byla zkoušená a fajn, protože jsem se to učila a navíc mě to baví čím dál tím víc. Test ze ZSV taky ušel. Tělák katastrofa. Jak bych se vrátila na základku! Klidně ty půlhodinové rozcvičky, ale pak jsme opravdově hráli. Ale tady?! Když jste ve špatném družstvu nezahrajete si ani ten fotbal, který loni tak frčel. Je to mizerné.
Minulý týden mě rozhodila zmínka o tom, že by na vejšce měl být nějaký zimní kurz či co /a taky letní/. A to vážně nechci.
Nové maturity mi přijdou pořád jako blbost, ale co s tím naděláme, když teď minimálně po čtyři roky musí být? Jen by měli vyřešit ten záchod a jídlo. Jako dvě hodiny to bez toho asi nezvládám.
Včera jsme si téměř vykoledovali malér. Ale naštěstí z toho nic nebylo.
A dnešek? Ani nevím. Jediná pořádně pozitivní věc byla, že mi už není špatně, že mě nechytají ty fujtajblovské křeče. Ale abych to nezakřikla ...
Zítra má H.F. oslavu. Mám neutrální postoj, ani se netěším, ani se těším. Je mi to fuk.
Celý týden uvažuji nad tím /vlastně i dýl/, že bych mu mohla půjčit tu flashku s písničkama z D.K. oslavy, ale neřekl si, tak co. Až dneska. Což znamená, že se něco z mojí hlavy zase vyplnilo. Což znamená, že se může stát zase nějaká katastrofa. Ale to né!

Vyrábím si další měděný prstýnek. Mám látku na šití, takže někdy budu šít. A možná zítra, nevím. Ale znáte mě. Tu košili už šiju od půlky září ...
Tak se tu mějte zase jednou krásně, lidičkové, a líp než já
Páá

P.S.: Pro vás samozřejmě nepodstatné, ale prý se H.F. povedlo usmířit D.K.&D.V. Zvláštní. Vypadalo to definitivně a potkat jedna druhou jako souboj na život a na smrt. Ale teď už prý ne. Je mi to divné. Kdo ví?
 


Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 27. října 2010 v 19:07 | Reagovat

Jé, ty se učíš ruštinu? To bych taky brala (já bych to totiž měla zjednodušené tím, že jsem se tam narodila).
Taky mívám různé zdravotní potíže s nejasným původem, které jistě pramení z mých psychických problémů.

2 Lufristia Lufristia | Web | 29. října 2010 v 21:53 | Reagovat

Je fajn, že tě ruština baví. Hodiny pak ubíhají rychleji. :-) Mě španělština zatím taky. ;-)

Vždycky jsem říkala, že co na duši, to na těle. Co psychika, to obtíž!...No jo, tak to prostě u nás, je...
Snad to bude lepší a týdny budou taky lepší a vůbec všechno bude lepší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pics from DevintArt&Daemon(obaly knih); brushe buď nevim odkud, nebo od Blanch z LC, anebo od goodfriend; fonty: ginga, el!font gothic, vtks revolt, times new roman, a charming font; text v záhlaví z písničky Marilyna Mansona If I Was Your Vampire
»copyright by AngEl 2008 - 2010«